fbpx

III liga grupa 3. Szkoleniowiec LZS-u Starowice: Indywidualnie posiadamy w zespole bardzo dużo jakości. Mam nadzieję, że przełożymy te umiejętności na grę zespołową (Wideo)

LZS Starowice pokonał GKS Głuchołazy 3:1 w meczu sparingowym. Po spotkaniu szkoleniowiec Jakub Reil udzielił krótkiej wypowiedzi Galaktycznemu Futbolowi.

LZS Starowice, który pozyskał kilku zawodników przed rundą wiosenną, rozegrał sparingowe spotkanie z GKS-em Głuchołazy. Zespół z Głuchołazów występuje w IV lidze opolskiej.

Szkoleniowiec LZS-u Jakub Reil przetestował kolejnych zawodników oraz miał okazję sprawdzić kilka nowych rozwiązań taktycznych. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 na korzyść trzecioligowca.

W ubiegły wtorek dopiero dojechali do nas wszyscy zawodnicy. Niestety wszystko nam się przeciągnęło i nie mogliśmy pracować tak jak byśmy chcieli pod kątem taktycznym. W tym elemencie jest bardzo dużo do poprawy. Staramy się nagrywać każde spotkanie, aby analizować naszą grę. Chcemy jak najszybciej zacząć grać na wysokim poziomie. Uważam, że indywidualnie posiadamy w zespole bardzo dużo jakości. Mam nadzieję, że przełożymy te umiejętności na grę zespołową. Co do spotkania z GKS-em Gluchołazy, zagraliśmy dobrze tylko pierwszą połowę. Staraliśmy się realizować założenia, które wyznaczyliśmy sobie na ten mecz. W drugiej połowie niestety wdarlo się wiele chaosu i gra nie była już tak płynna jak byśmy chcieli – powiedział w krótkiej rozmowie z GF szkoleniowiec zespołu ze Starowic Jakub Reil.

 

GKS Głuchołazy – LZS Starowice 1:3 (0:2)

Skład LZS Starowice pierwsza połowa: Testowany- Rakowski, Sikorski, Redek, Kumor – Pietrakowski, Wejerowski, Horański, Silva, Szydziak – Mendes.

Druga połowa: Majchrowski – Zawada, Sikorski (70 Pietrakowski), Redek, Rakowski, (70 Szydziak ), Testowany, Testowany, Kobylnik, Szemis, Rodrigues – Kuhar.

Bramki: Sikorski, Silva, Rodrigues.

 

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “III liga grupa 3. Szkoleniowiec LZS-u Starowice: Indywidualnie posiadamy w zespole bardzo dużo jakości. Mam nadzieję, że przełożymy te umiejętności na grę zespołową (Wideo)”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.