fbpx

III liga grupa 3. Szkoleniowiec LZS Starowice: To nie jest tak, że posiłkujemy się tylko zawodnikami z zagranicy

LZS Starowice wzmacnia kadrę zespołu przed rundą wiosenną. Klub chce zrobić wszystko, aby zespół stoczył skuteczną walkę o utrzymanie się w III lidze.

W środę 22 stycznia media obiegła wiadomość o trzech zagranicznych zawodnikach, którzy podpisali kontrakty z LZS-em Starowice. Informowałem o tym również na GF.

Doniesienia o zatrudnieniu dwóch Portugalczyków i Słoweńca spotkały się z mieszanymi odczuciami wśród kibiców i obserwatorów. Pojawiły się głosy krytykujące, jak to zwykle bywa, przy tego rodzaju transkacjach. Zapytałem szkoleniowca zespołu ze Starowic, Jakuba Reila co sądzi na temat krytyki, która z pewnością do niego dotarła.

– Tak to właśnie jest nami, wiecznie nam coś nie pasuje. Co bym nie zrobił, kogo bym nie ściągnął i tak by było źle. Ale to nie jest tak, że posiłkujemy się tylko zawodnikami z zagranicy. Do zespołu dołączą też młodzi gracze z Polski, ale na dany moment wszystko jest dogrywane między klubami i nie możemy oficjalnie o tym poinformować. Mogę zdradzić jedynie, że do zespołu dołączy młody zawodnik z Francji oraz doświadczony zawodnik z Polski. Kadrę mamy praktycznie zamkniętą, szukamy tylko jeszcze wzmocnień w obronie i w najbliższym czasie na testach pojawi się zawodnik z Portugalią jak i kilku Polaków – powiedział Jakub Reil.
– Przed rozpoczęciem rundy rozmawialiśmy z młodym zawodnikiem z Anglii,  niestety nie udało się dojść do porozumienia z jego managerem. Dziś ten chłopak jest w klubie ekstraklasy – dodał szkoleniowiec LZS-u Starowice.

O kolejnych ruchach transferowych klubu ze Starowic będę informował na portalu Galaktyczny Futbol.

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 odpowiedzi na “III liga grupa 3. Szkoleniowiec LZS Starowice: To nie jest tak, że posiłkujemy się tylko zawodnikami z zagranicy”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.