fbpx

III liga grupa 3. Trener LZS Starowice Jakub Reil: Jestem zadowolony z obu sparingów, ponieważ widzę spory progres w naszej grze

W miniony weekend zespół LZS Starowice rozegrał dwa spotkania sparingowe. 

Drużyna ze Starowic została podzielona na dwa zespoły, tak aby zawodnicy mogli rozegrać mecz w możliwie najdłuższym  wymiarze czasowym. W sobotę podopieczni Jakub Reila zmierzyli się z Agroplonem Głuszyna, wygrywając 4:1.

LZS Starowice – Agroplon Głuszyna 4:1

Skład LZS Starowice: Majchrowski- Rzepka, Redek, Sikorski, Kumor (45 Pietrakowski) – Nowosielski, Wejerowski, Horański, Szemis, Rodrigues – Kuhar.

Bramki dla LZS-u: Wejerowski. Rodrigues, Pietrakowski, Kuhar.

 

W niedzielnej grze kontrolnej rywalem zespołu ze Starowic był GKS Rychtel. Trzecioligowcy przegrali ten sparing 0:1.

LZS Starowice – GKS Rychtel 0:1

Skład LZS Starowice: Testowany- Zawada, Cichocki, Redek (45 Kuhar), Szydziak- Rodrogues, Dada, Kobylnik, Testowany, Pietrakowski-Mendes

Szkoleniowiec trzecioligowca Jakub Reil udzielił Galaktycznemu Futbolowi krótkiej wypowiedzi.

W sobotę i niedzielę podzieliliśmy zespół na dwie jedenastki tak, żeby zawodnicy mogli zagrać w pełnym wymiarze czasowym. Zespoły nie były podzielone na wyjściową jedenastkę i rezerwowych. Jestem zadowolony z obu sparingów, ponieważ widzę spory progres w naszej grze. Oczywiście jest jeszcze wiele pracy przed nami, ale grupa mocno pracuje i przede wszystkim „chce” i to mnie motywuje do jeszcze cięższej pracy – powiedział trener LZS-u Starowice.

Korzystając z okazji informuję, że klub ze Starowic poszukuje masażysty. Więcej informacji pod numerem telefonu 728 342 079.

Fot. https://www.facebook.com/lzsstarowice/

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.