B-klasa wielkopolska grupa V. Ranking popularności klubów

Nie zwalniam tempa i przed czytelnikami kolejny odcinek cyklu „Ranking popularności klubów”. Czas na piątą grupę B-klasy wielkopolskiej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

Kilka dni temu na łamach GF po raz pierwszy gościł klub Fara Pelikan Żydowo. Zespół występuje właśnie w piątej grupie B-klasy wielkopolskiej, którą dziś się zająłem.

Aż cztery kluby z tej ligi mogą się pochwalić liczbą ponad tysiąc polubień profili na facebooku. Zważywszy, że omawiamy zespoły B-klasowe, taka popularność w mediach społecznościowych jest godna podziwu.

Czwarte miejsce zajął Lider Szczytniki Czerniejewskie (1033″lajki”). Trzecia lokata przypadła liderowi rozgrywek, którym jest Lotnik-1997 Poznań (1129 polubień). Drugą pozycję w rankingu wywalczyła „zaprzyjaźniona” z portalem Fara Pelikan Żydowo. Profil klubu „lubi” 1143 sympatyków.

Zdecydowany zwycięzcą zestawienia okazała się Wełna Rogoźno. Na murawie zespół po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce, a w rankingu popularności okazał się nie do przeskoczenia. Liczba fanów, którzy „lubią” profil Wełny jest imponująca i wynosi 1753. Brawo!

Zachęcam wszystkie kluby z omówionej ligi do jeszcze większej aktywności w social mediach.

W zestawienie zgodnie z przyjętymi zasadami nie biorę pod uwagę rezerw.

Ranking popularności klubów piątej grupy B-klasy wielkopolskiej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 18.02.2020.

[ninja_tables id=”2315″]

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.