fbpx

III liga grupa 4. Ranking popularności klubów

Kluby z niższych lig rozpoczęły przygotowania.  Jednak sezon wciąż ogórkowy i aby zapełnić pustkę, postanowiłem sprawdzić popularność klubów biorąc pod uwagę liczbę polubień na facebooku. Szczególnie zajmę się ligami, w których występują kluby „najmocniej” obecne na Galaktycznym Futbolu. Przed nami trzecie już zestawienie, tym razem czwarta grupa III ligi.

W czwartej grupie III ligi występuje NKP Podhale Nowy Targ, z którym współpracuję od dłuższego czasu. Relacje i raporty z klubu przygotowywane przez „Kiero” Arkadiusza Marczyka, regularnie gościły na łamach Futbol.pl, a obecnie na Galaktycznym.

Kilka innych zespołów opisywałem w swoim cyklu „Nie tylko Liga Mistrzów” – Motor Lublin, Wisła Sandomierz, Hetman Zamość, Hutnik Kraków, Avia Świdnik czy Wisła Puławy.

Postanowiłem sprawdzić jak wygląda popularność klubów w tej grupie III ligi pod względem liczby „lajków” na facebooku. Być może przedstawiciele niektórych zespołów mogą się poczuć dotknięci, że zaliczam ten szczebel rozgrywek do „niższych lig”, ale nie o to w całej zabawie tutaj chodzi.

W zestawieniu nie wziąłem pod uwagę rezerw Korony Kielce, ze zrozumiałych względów. Drugi zespół ekstraklasowego klubu nie posiada oddzielnego profilu.

Pierwsze miejsce z ogromną przewagą zajął Motor Lublin, 30 615 polubień profilu. Za nim uplasowała się Wisłoka Dębica (13581), a podium uzupełnia KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (10514). Zaprzyjaźnione z portalem „Szarotki” w zestawieniu znalazły się na jedenastej pozycji. Czy to dobry wynik? O komentarz już wkrótce poproszę Arkadiusza Marczyka.

Ranking popularności klubów III ligi grupa 4, na podstawie ilości polubień profilu na facebooku. Stan na 26.01.2020.

[ninja_tables id=”1884″]

 

Już wkrótce kolejne zestawienia. 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.