IV liga lubelska. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem profile zespołów występujących w IV lidze lubelskiej. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

W IV lidze lubelskiej, ilość polubień facebookowych profili mieści się pomiędzy 100o a 2000. Cztery kluby mogą pochwalić się ponad 2 tysiącami „lajków”.

Lider ligowej tabeli, Lewart Lewartów znalazł się na 13. pozycji zestawienia z 916 polubieniami.  Natomiast Włodawianka Włodawa, wicelider rozgrywek, w rankingu popularności uplasowała się na piątej pozycji.

Na najniższym miejscu podium ulokowała się Lublinianka Lublin (7. pozycja w tabeli ligi), której fanpage „lubi” 2864 sympatyków.

Drugie miejsce w rankingu przypadło Tomasovii Tomaszów Lubelski. Profil trzeciej drużyny ligowej tabeli posiada 2967 fanów.

Bezapelacyjnym zwycięzcą zestawienia okazała się, z ogromną przewagą nad resztą stawki, Łada 1945 Biłgoraj. Pierwsze miejsce w rankingu popularności IV ligi lubelskiej, przypadło temu klubowi, dzięki aż 5524 osobom, które „lajkują’ profil Łady na facebooku.

W zestawieniu brałem pod uwagę, zgodnie z przyjęto regułą, profile aktualne prowadzone na bieżąco. Jak zwykle też nie uwzględniłem rezerw.

 

Ranking popularności klubów występujących w IV lidze lubelskiej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 10.03.2020.

[ninja_tables id=”2761″]

 

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.