IV liga lubuska. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem profile zespołów występujących w IV lidze lubuskiej. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

Mimo wielkiego napięcia związanego z koronawirusem i zalewu wiadomościami związanymi z pandemią, trzeba przecież normalnie funkcjonować. Dlatego też po króciutkiej przerwie „jedziemy” dalej z rankingami popularności. Przyszła kolej na IV ligę lubuską.

W tej lidze zaledwie dwa kluby posiadają profile, które są polubione przez mniej niż 1000 osób. Ogromna większość zespołów mieści się w przedziale 1000-2000.

Lider tabeli Warta Gorzów Wlkp. uplasowała się w rankingu na miejscu piątym z liczbą „lajków” 2271. Lokata czwarta przypadła Syrenie Zbąszynek z 2491 polubieniami profilu.

Na najniższym miejscu podium miejsce zajęła Ilanka Rzepin (2674 polubienia), tuż przed nią uplasowała się Pogoń Świebodzin, której profil lubią 2874 osoby.

Zdecydowanym, bezapelacyjnym zwycięzcą rankingu okazał się Stilon Gorzów Wielkopolski. Wicelider rozgrywek może pochwalić się fanpage’em, który polubiło aż… 10756 sympatyków.

Ranking popularności klubów występujących w IV lidze lubuskiej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 13.03.2020.

[ninja_tables id=”2790″]

 

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.