IV liga małopolska grupa zachodnia. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek cyklu „Ranking popularności klubów”. Dziś wziąłem pod lupę facebookowe profile zespołów występujących w zachodniej grupie IV ligi małopolskiej. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

Profile klubów na facebooku w omawianej dziś lidze prezentują się raczej średnio. Część z nich nie była aktualizowana nawet, gdy trwały rozgrywki.

Pięć klubów nie osiągnęło granicy 1000 polubień. Kolejne siedem mieści się w przedziale 1000-2000. Trzy zespoły mogą pochwalić się ponad 2 tysiącami „lajków”, a zwycięzca przekroczył barierę trzech tysięcy fanów. W zestawieniu zgodnie z przyjętą zasadą nie brałem pod uwagę rezerw.

Na czwartym miejscu uplasowała się Skawinka Skawina z liczbą polubień 2275. Zespół ze Skawiny w ligowej tabeli zajmuje ostatnią pozycję.

Miejsce trzecie przypadło wiceliderowi rozgrywek, którym są Wiślanie Jaśkowice. Profil tego klubu polubiło 2379 osób.

Drugą lokatę zajął Beskid Andrychów. Fanpage tego zespołu „lubi” obecnie 2639 fanów.

Zwycięzcą rankingu został Dalin Myślenice, jedyny klub, którego profil przekroczył liczbę trzech tysięcy kibiców. Liczba „lajków” 3043 dała zespołowi z Myślenic pierwsze miejsce w zestawieniu.

 

Ranking popularności klubów występujących w zachodniej grupie IV ligi małopolskiej według liczby polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 23.03.2020.

[ninja_tables id=”3023″]

 

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.