fbpx

Ekstraklasa. Nowa Legia.com nagrodzona na Mobile Trends Awards

Nowa wersja oficjalnej strony Legii Warszawa Legia.com została nagrodzona w prestiżowym konkursie Mobile Trends Awards w kategorii portal lub serwis mobile / RWD – informuje biuro prasowe klubu.

Legia Warszawa jako jedyna marka sportowa znalazła się w elitarnym gronie laureatów Mobile Trends Awards 2019, najbardziej prestiżowego w Polsce konkursu technologicznego. Kapituła konkursu, w której skład wchodzą wybitni eksperci od lat wyróżniający się osiągnięciami w branży mobile, w uzasadnieniu przyznania nagrody Legii Warszawa podała: „podążanie zgodnie ze strategią mobile first, użyteczność, prostotę, czytelność i estetyczny wygląd przy jednoczesnej ogromnej liczbie materiałów i treści w serwisie”.

– W procesie digitalizacji treści i usług Legia dołącza do czołówki europejskich klubów i już jest wśród największych polskich firm, które wyróżniają się innowacyjnością. Jesteśmy dumni odbierając prestiżowe wyróżnienie w konkursie Mobile Trends Awards. Dziękujemy za docenienie kierunku zmian, w jakim zmierzamy oraz jakości naszego produktu – powiedział dyrektor ds. digital i IT Legii Warszawa Adam Piotrowicz.

– Cyfryzacja to jeden z najpoważniejszych procesów, które strategicznie i planowo wdrażamy od wielu miesięcy. Dzięki niej Legia będzie bardziej przyjazna, nowoczesna, dostosowana do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości i formy konsumpcji treści przez użytkowników. Dodatkowo, klub otrzyma nowe możliwości reklamowe dla sponsorów. Nowa strona, aplikacja i chatBOT na Messengerze to pierwsze z wielu projektów, które już mogliśmy przedstawić naszej społeczności kibiców i partnerom biznesowym – podkreślił Piotrowicz.

Wśród pozostałych laureatów Mobile Trend Awards znaleźli się m.in. PKO BP, InPost i Żabka Polska. Pozą Legią, w kategorii portal lub serwis mobile / RWP nominowanymi byli Grupa Interia oraz Kukbuk.pl.

Fot. Futbol.pl

Źródło: Biuro prasowe Legii Warszawa

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.