IV liga podlaska. Ranking popularności klubów

Galaktyczny Futbol wciąż sprawdza popularność klubów w ligach, w których występują zespoły współpracujące z portalem. W dniu dzisiejszym opublikuję zestawienia wszystkich lig na Podlasiu. W tym odcinku cyklu przyjrzałem się liczbie fanów klubów IV ligi podlaskiej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniejszymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone na podstawie liczby polubień klubowego profilu na facebooku.

W podlaskiej IV lidze występują Warmia Grajewo i Sparta 1951 Szepietowo, które opisywałem w cyklu „Nie tylko Liga Mistrzów” na łamach https://futbol.pl/. Piąte miejsce w tabeli po rundzie jesiennej zajmuje bliski memu sercu Sokół Sokółka, w którym przez kilkanaście lat „kopałem się po czole” we wszystkich kategoriach wiekowych od trampkarza młodszego po seniora. Sokół w rankingu popularności uplasował się na 11 pozycji. Profil klubu z Sokółki „lubi” 1046 sympatyków. Moim, skromnym zdaniem, zbyt mało jak na tak piłkarską miejscowość.

Trzecią pozycję w zestawieniu zajęła Wissa Szczuczyn, która również w boiskowych zmagań zajmuje najniższe miejsce na podium. Klub ze Szczuczyna polubiło 2446 sympatyków.

Druga lokata przypadła Warmii Grajewo, której niewiele brakuje do trzech tysięcy „lajków”. Na dzień 6 lutego 2020 roku, liczba polubień profilu grajewskiego klubu na facebooku wynosi 2935.

Zdecydowanym zwycięzcą rankingu popularności klubów IV ligi podlaskiej został ŁKS 1926 Łomża. Ponad pięć tysięcy polubień (5074) jest imponującą liczbą.

W rankingu nie uwzględniałem rezerw Jagiellonii Białystok. Nie znalazłem też żadnego aktywnego profilu KS Michałowo.

Ranking popularności klubów IV ligi podlaskiej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan z dnia 6 lutego 2020 roku.

[ninja_tables id=”2102″]

 

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.