TOP 10 podlaskich klubów pod względem popularności na facebooku

Galaktyczny Futbol wciąż sprawdza popularność klubów w ligach, w których występują zespoły współpracujące z portalem. W dniu dzisiejszym opublikowałem zestawienia wszystkich lig na Podlasiu. Natomiast poniższy odcinek cyklu jest inny od poprzednich. Przedstawiam w nim TOP 10 najbardziej popularnych klubów na Podlasiu.

W zestawieniu wziąłem pod uwagę zespoły występujące w rozgrywkach od III ligi do A-klasy.  W rankingu nie ująłem ekstraklasowej Jagiellonii Białystok (119 233 polubienia profilu) oraz pierwszoligowych Wigier Suwałki (12956 „lajków”). Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniejszymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone na podstawie liczby polubień klubowego profilu na facebooku.

Najpopularniejszym klubem okazał się czwartoligowiec z Łomży. Miejscowy ŁKS ma wielu sympatyków, co dokladnie obrazuje liczba polubień profilu na facebooku. 5074 „lajków” i zdecydowane zwycięstwo w rankingu. Drugie miejsce zajęła Olimpia Zambrów. Profil trzecioligowego klubu posiada 4747 kibiców, którzy wspierają zambrowski zespół na „fejsie”. Trzecią lokatę również zajmuje III-ligowy klub, Ruch Wysokie Mazowieckie z liczbą 3300 polubień.

W zestawieniu zabrakło miejsca dla ostatniego z podlaskich trzecioligowców czyli KS-u Wasilków, który uplasował się na dalszej pozycji.

Należy zwrócić uwagę, że w zestawieniu TOP 10 znalazły się aż cztery kluby z podlaskiej okręgówki. Narew Choroszcz na miejscu szóstym oraz Unia Ciechanowiec, Puszcza Hajnówka i KS UM Krynki – odpowiednio 8, 9 i 10 pozycja w rankingu.

Ogółem w czołowej dziesiątce mamy dwóch przedstawicieli III ligi oraz po czterech z IV i klasy okręgowej.

TOP 10 najbardziej popularnych klubów z Podlasia pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan z dnia 6 lutego 2020 roku.

[ninja_tables id=”2125″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “TOP 10 podlaskich klubów pod względem popularności na facebooku”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.