fbpx

IV liga wielkopolska. Ranking popularności klubów

Kluby z niższych lig rozpoczęły przygotowania, spływa coraz więcej wiadomości, to cieszy. Jednak sezon wciąż ogórkowy i aby zapełnić pustkę, postanowiłem sprawdzić popularność klubów biorąc pod uwagę liczbę polubień profili na facebooku. Szczególnie zajmę się ligami, w których występują kluby „najmocniej” obecne na Galaktycznym Futbolu.

Dziś pierwszy ranking, a w nim zestawienie klubów z IV ligi wielkopolskiej. Występują w niej współpracujące ze mną od dłuższego czasu Lubuszanin Trzcianka i Unia Swarzędz. Szczególnym sentymentem darzę „Lubu”, gdyż jest to jeden z pierwszych (jeśli nie pierwszy) klubów opisanych przeze mnie w cyklu „Nie tylko Liga Mistrzów” na portalu futbol.pl.

Jednak żaden z dwóch wymienionych klubów nie jest najpopularniejszy wśród zespołów IV ligi wielkopolskiej, jeśli chodzi o ilość polubień profilu na facebooku. Jest nim Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (16 pozycja w lidze), na drugim miejscu uplasowała się Stainer Polonia Leszno (7 pozycja w lidze). Podium uzupełniła wspomniana Unia Swarzędz (wicelider ligowej tabeli). Lider tabeli wielkopolskiej IV ligi LKS Gołuchów, pod względem „lajków” zajmuje dopiero 13. miejsce. Natomiast okupująca ostatnią lokatę Olimpia Koło uplasowała się w rankingu popularności na wysokim czwartym miejscu.

Ranking popularności klubów IV ligi wielkopolskiej na podstawie ilości polubień profilu na facebooku. Stan na 24.01.2020.

[ninja_tables id=”1860″]

 

Wkrótce publikacja kolejnych rankingów popularności.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 odpowiedzi na “IV liga wielkopolska. Ranking popularności klubów”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.