IV liga zachodniopomorska. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” przyjrzałem się facebookowym profilom zespołów występujących w zachodniopomorskiej IV lidze. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

Wśród klubów występujących w IV lidze zachodniopomorskiej kilka posiada profile na facebooku prowadzone w pełni profesjonalnie. Liczba osób „lubiących” fanpage’e niektórych zespołów również jest godna uwagi. Niestety aż siedem klubów nie przekroczyło jeszcze tysiąca „lajków”, co w moich wcześniejszych zestawieniach było zawsze nieoficjalną granicą przyzwoitości.

Pierwsza piątka zestawienia prezentuje się jednak okazale, więc skupię się na niej.

Piątą lokatę zajęła Darłovia Darłowo, której profil „lubi” 2185 osób. Czwartym w zestawieniu okazał się Hutnik Szczecin, który z liczbą polubień 2550, uplasował się na czwartym miejscu.

Pozycja trzecia przypadła Orłowi Wałcz, który zbliża się do osiągnięcia granicy trzech tysięcy polubień. Obecnie posiada ich 2927. Drugie miejsce w rankingu popularności zajęła Vineta Wolin. Fanpage tego klubu może pochwalić się liczbą 3128 sympatyków.

Zdecydowanym zwycięzcą okazał się zespół, który również w tabeli rozgrywek zajmuje pierwszą lokatę. Jest nim Flota Świnoujście. Fanpage lidera IV ligi zachodniopomorskiej polubiło do tej pory aż 4849 kibiców klubu. Brawo!

W zestawieniu tradycyjnie nie brałem pod uwagę klubowych rezerw. W rankingu uwzgędniam profile prowadzone w miarę aktualne i prowadzone na bieżąco.

Ranking popularności klubów występujących w IV lidze zachodniopomorskiej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na 17.03.2020.

[ninja_tables id=”2875″]

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.