Jedenaście goli w meczu ćwierćfinałowym regionalnego Pucharu Polski. Sokół Leśnica wygrywa po piłkarskim thrillerze

Wow! Cóż to był za mecz! Taka informacja pojawiła się na facebookowym profilu Sokoła Leśnica po wyjazdowym spotkaniu tej drużyny w ćwierćfinale regionalnego Pucharu Polski (Opolski ZPN) przeciwko GKS Izbicko-Otmice.

Mecz, według informacji podanej przez klub z Leśnicy, był prawdziwym thrillerem. Sokół zwyciężył 6:5 po dogrywce, od 29. minuty grając w dziesiątkę. Żal, że kibice wciąż nie mogą oglądać takich spotkań.

Gdyby mecz odbywał się z udziałem publiczności, to ten, który udałby się po dziewięćdziesięciu minutach np. na mszę, opuszczając obiekt w Izbicku, to straciłby kolejne emocje. Obie drużyny, już zmęczone, starały się rozstrzygnąć losu meczu tak, by nie dopuścić do serii rzutów karnych. Niesamowita ambicja zawodników doprowadziła do tego, że mamy już plany na Wielką Sobotę. Zmierzymy się bowiem wtedy w półfinale Pucharu Polski z drużyną Błękitni Jaryszów. Jako zespół pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony, zwłaszcza mając na uwadze zaangażowanie, walkę i głód zwycięstwa – czytamy na facebookowym profilu Sokoła.

Sytuacja we wspomnianym spotkaniu zmieniała się jak w kalejdoskopie, o czym można się przekonać na poniższej grafice.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PUCHAR POLSKI ĆWIERĆFINAŁ REGIONALNY GKS-L28 SOKÓŁ LESNICA LZS GKS IZBICKO OTMICE 7min 1-0 IZBICKO SOKÓŁ LEŚNICA 14min 1-1 Szczodrok 29' Jurczyk czerwona kartka 30min 2-1 IZBICKO 41min 2-2 Szczodrok 49min 2-3 Wasiak 69min 3-3 IZBICKO 81min 4-3 IZBICKO 83min 4-4 Kołodziej 112min 4-5 Kołodziej 120+1 4-6 Szczodrok 120+2 5-6 IZBICKO 28 LUTY, 13:30”

Całość relacji znajdziesz TUTAJ

******

Sokół Leśnica występuje w piątej grupie opolskiej A-klasy. Rundę jesienną zakończył na 15 (przedostatnim) miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie 4 punktów. Wiosną zespół Sokoła stoczy z pewnością dramatyczną walkę o utrzymanie. Klubowi działacze nie próżnują i dokonują wzmocnień kadry. Kilka dni temu pozyskano trzech nowych zawodników, którzy przychodzą z Leśnika Łącza występującego w zabrzańskiej C-Klasie. Są nimi:

Kamil Fitas, środkowy pomocnik, który występował również m.in. w Concordii Knurów oraz Fortunie Gliwice.

Igor Urbański gra jako środkowy obrońca. Reprezentował w przeszłości barwy m.in. Fortuny Gliwice.

Maciej Jurczyk, lewy obrońca, który może występować również jako stoper.

Początek rundy rewanżowej w Leśnicy już 7 marca. Rywalem będzie zespół LKS Kadłub.

Źródło: Sokół Leśnica/Facebook

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.