Zespół żaków Prawobrzeża Świnoujście wziął udział w Turnieju Fala Winter Cup 2021

27 lutego zespół żaków z rocznika 2012/2013 ze współpracującego z portalem GF klubu Prawobrzeże Świnoujście, wziął udział w Turnieju Fala Winter Cup 2021. Zawody odbywały się w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach.

Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn:

Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski

Jeziorak Szczecin

Klub Sportowy Perła Kołobrzeg-Zieleniewo

Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście

Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze

MUKS Żaki Szczecin Dąbie

Fala Międzyzdroje (organizator turnieju)

Mecze odbywały się w systemie każdy z każdym, a spotkania trwały po 10 minut. Turniej odbywał się bez udziału publiczności. W przeciągu niespełna czterech godzin gry widzieliśmy mnóstwo pięknych strzałów zakończonych bramkami. Mogliśmy oglądać również wiele udanych interwencji bramkarskich oraz przemyślanej gry.

Klasyfikacja nie była prowadzona, ale trzeba przyznać, że drużyna żaków Prawobrzeża poradziła sobie znakomicie. Bardzo dobra gra piłką, świetne ustawienia i ciekawy styl gry przełożyły się na miłe dla oka i emocjonujące widowisko.

Organizatorzy zadbali o małych piłkarzy fundując im przekąskę w postaci pysznej pizzy. Na koniec każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, a każda drużyna puchar oraz dyplom zwycięzcy.

Drużynę Prawobrzeża winoujście reprezentowali: Tymoteusz Auguścik, Paweł Butkiewicz, Filip Kierepka, Ryszard Nowaczyk, Jędrzej Polakowski, Michał Ryfczyński, Kacper Szoda. Trener: Gerard Białek.

Zachęcam do obserwowania facebookowego profilu Prawobrzeża Świnoujście. Link TUTAJ

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.