Kadra Wisły Płock na obóz w Side 

Wisła Płock wyruszyła w sobotę w drogę na zimowy obóz w tureckim Side. W kadrze znalazło się 29 zawodników, w tym pozyskani niedawno Mieszko Lorenc, Marcus Haglind-Sangre, Oskra Tomczyk i Jarosław Jach.

Pierwszy etap tegorocznych przygotowań na płockich obiektach trwał niespełna dwa tygodnie. Po zimowej przerwie w rozgrywkach zawodnicy Wisły stawili się w klubie 8 stycznia. Po badaniach wydolnościowych w następnych dniach trenowali dwa razy dziennie, korzystając z siłowni oraz bocznego boiska B2 ze sztuczną nawierzchnią ORLEN Stadionu im. Kazimierza Górskiego. W tym czasie Nafciarze rozegrali także dwa mecze towarzyskie z Sokołem Kleczew (3:0) i GKS Bełchatów (4:2).W Side płocka drużyna rozegra cztery kolejne spotkania kontrolne z FK Voždovac (Serbia), Sogdiana Jizzakh (Uzbekistan), FK Oleksandriya (Ukraina) oraz FK Sloga Doboj (Bośnia i Hercegowina).

W kadrze na zimowy obóz znalazło się 29 zawodników. Na liście zabrakło Igora Drapińskiego (rehabilitacja) i Szymona Leśniewskiego (kontuzja kostki) oraz Piotra Zielińskiego, Beniamina Czajki, Aleksandra Pawlaka i Filipa Lesniaka (otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu klubu), którzy będą trenować z drugim zespołem. Miłosz Kurowski (Śląsk II Wrocław) i Wojciech Bieniarz (Siarka Tarnobrzeg) zakończyli natomiast testy w klubie.

Z drużyną do Turcji udali się z kolei nowi zawodnicy: Mieszko Lorenc, Marcus Haglind-Sangre, Oskar Tomczyk i Jarosław Jach oraz grający jesienią w Wiśle II Płock Gleb Kuchko i Bartosz Borowski, jak również młodzi bramkarze z Akademii Szymon Wadas i Oskar Klat (obaj z rocznika 2007).

Kadra Wisły Płock na obóz w Side (20-30 stycznia):

Bramkarze: Krzysztof Kamiński, Bartłomiej Gradecki, Szymon Wadas, Oskar Klat.

Obrońcy: Marcin Biernat, Adam Chrzanowski, Milan Spremo, David Niepsuj, Marcus Haglind-Sangre, Jakub Szymański, Jarosław Jach.

Pomocnicy: Mieszko Lorenc, Radosław Cielemęcki, Jakub Grić, Dawid Kocyła, Krzysztof Janus, Mateusz Szwoch, Kristian Vallo, Fabian Hiszpański, Jorge Jimenez, Emile Thiakane, Fryderyk Gerbowski, Kacper Laskowski, Gleb Kuchko.

Napastnicy: Mateusz Lewandowski, Łukasz Sekulski, Adrian Szczutowski, Oskar Tomczyk, Bartosz Borowski.

Fot. Biuro Prasowe Wisły Płock

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.