Rywale Arki Gdynia podczas zgrupowania w Turcji

W okresie od 25 stycznia do 8 lutego drużyna Arki Gdynia trenować będzie w Turcji w ośrodku przy hotelu Titanic Deluxe Lara.

Arka rozegra tam mecze sparingowe z następującymi rywalami:

27.01. sobota – Struga – mistrz Macedonii Północnej i aktualny lider tabeli nakjwyższej klasy rozgrywek (1.MLF). Grali latem w kwalifikacjach do ligi mistrzów i odpadli po meczach z Żalgirisem Wilno 1:2 i 0:0.

28.01. niedziela – Budocnost Podgorica – mistrz Czarnogóry i aktualny lider tabeli 1 ligi. Latem zagrali w rundzie wstępnej Ligi Mistrzów i odpadli.

Oba powyższe zespoły zagrały ze sobą latem 2023 roku w kwalifikacjach do Ligi Konferencji. Struga wygrała u siebie 1:0 i na wyjeździe 4:3.

30.01. wtorek – Radnik Surdulica – 14 zespół z ubiegłego sezonu Super Ligi Serbii. Utrzymali się po barażach. Obecnie na 16 miejscu.

3.02. sobota – Korea Płd U-23 – ta reprezentacja przygotowuje się do pucharu Azji (to będzie także dla niej turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu (3 najlepsze zespoły zapewnią sobie awans)

4.02. niedziela – FK Zoria Ługańsk – W ub. sezonie 3 miejsce w Premier Legaue Ukrainy. Obecnie na 14 miejscu, ale mają 3 zaległe mecze do rozegrania.

W sierpniu 2023 roku przegrali w kwalifikacjach Ligi Europy ze Slavią Praga 0:2. Grali jednak w grupie Ligi Konferencji i zajeli 3 miejsce z bilansem 2 wygranych, remisu i 3 porażek.

7.02. środa – Csikszereda M. Ciuc – rumuński zespół z 2 ligi, obecnie na 10 miejscu w tabeli.
W planach w tym terminie jest jeszcze drugi sparing.

Biuro Prasowe Arki Gdynia
 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.