Kadra Wisły Płock na pierwsze zajęcia przed nowym sezonem

19 czerwca drużyna Wisły Płock rozpoczęła przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2023/2024. Na badaniach wydolnościowych stawiło się łącznie 29 zawodników.

Lista piłkarzy, która stawiła się w poniedziałek na pierwszej w tym roku zbiórce, liczy 29 nazwisk. Wśród nich nie zabrakło między innymi pozyskanego niedawno Fabiana Hiszpańskiego, a także wypożyczonych w ostatnim czasie do innych klubów Fryderyka Gerbowskiego, Beniamina Czajki, Michała Mokrzyckiego, Jakuba Witka, Piotra Zielińskiego, czy Bartosza Zynka. Z pierwszą drużyną będą również trenowali wyróżniający się w minionym sezonie zawodnicy drugiego zespołu, czyli Jakub Maślak, Jakub Miarka, Patryk Leszczyński, Szymon Leśniewski oraz Adrian Szczutowski.

Ponadto w najbliższych dniach do reszty dołączą także zawodnicy przebywający na zgrupowaniach młodzieżowych reprezentacji Białorusi oraz Polski: Gleb Kuchko, Igor Drapiński i Jakub Szymański, a do tego Jakub Burek i Marcel Błachewicz, którzy dopiero niedawno zakończyli swoje sezony. Mateusz Lewandowski przechodzi z kolei obecnie rehabilitację, w związku z czym jest wyłączony z gry. Na pierwszych zajęciach nieobecni byli Wojciech Mazurowski, Dominik Furman oraz Damian Warchoł, którzy mają przedłużone urlopy.

Nafciarze będą przygotowywali się na własnych obiektach do 27 czerwca. Następnego dnia udadzą się na zgrupowanie w słowackim Šamorín, po drodze rozgrywając jeszcze pierwszy letni sparing. Przeciwnikiem będzie wówczas Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Kadra Wisły Płock na pierwsze letnie zajęcia w 2023 roku:

  • bramkarze: Bartłomiej Gradecki, Krzysztof Kamiński, Oskar Lodziński, Piotr Zieliński;
  • zawodnicy z pola: Paweł Chrupałła, Adam Chrzanowski, Radosław Cielemęcki, Beniamin Czajka, Fryderyk Gerbowski, Fabian Hiszpański, Krzysztof Janus, Steve Kapuadi, Dawid Kocyła, Marko Kolar, Milan Kvocera, Filip Lesniak, Patryk Leszczyński, Szymon Leśniewski, Jakub Maślak, Jakub Miarka, Michał Mokrzycki, Aleksander Pawlak, Łukasz Sekulski, Martin Šulek, Adrian Szczutowski, Mateusz Szwoch, Kristián Vallo, Jakub Witek, Bartosz Zynek.

fot. Wisła Płock S.A.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.