fbpx

Pierwszy trening mistrzów Polski w okresie przygotowawczym do sezonu 2023/2024

Po okresie urlopowym piłkarze Rakowa Częstochowa wrócili do treningów. Pierwsze zajęcia odbyły się na głównej płycie stadionu przy Limanowskiego 83.

Na pierwszych zajęciach pojawiło się 23 zawodników. Wśród obecnych znaleźli się między innymi Łukasz Zwoliński, Maxime Dominguez, Kamil Pestka i Tomasz Walczak, czyli zawodnicy pozyskani w ostatnich dniach. W zajęciach uczestniczyło również trzech zawodników z Akademii – Patryk Malamis, Mateusz Głowiński oraz Jerzy Napieraj.

Zabrakło przebywających na zgrupowaniach reprezentacji narodowych Bena Ledermana, Bogdana Racovițana, Vladyslava Koczergina, Giannisa Papanikolaou, Vladislavsa Gutkovskisa, Dawida Drachala, Oskara Krzyżaka, Jakuba Mądrzyka i Deiana Sorescu. Rehabilitację po kontuzjach przechodzą Adrian Gryszkiewicz i Daniel Szelągowski.

Treningi z drugim zespołem rozpoczną Olivier Sukiennicki, Xavier Dziekoński i Tobiasz Kubik. Z kolei Jordan Courtney-Perkins otrzymał dodatkowe kilka dni wolnego, a Tomáš Petrášek został zwolniony z treningów do czasu wyjaśnienia przyszłości kontraktowej. 

We wtorek drużyna przejdzie kompleksowe badania motoryczne. W środę wyjedzie na zgrupowanie do Arłamowa. 

Kadra Rakowa na pierwszych zajęciach:

Bramkarze: Vladan Kovačević, Kacper Trelowski, Jakub Rajczykowski

Obrońcy: Milan Rundić, Stratos Svarnas, Zoran Arsenić

Pomocnicy: Gustav Berggren, Fran Tudor, Ivi López, Mateusz Wdowiak, Jean Carlos, Bartosz Nowak, Szymon Czyż, Wiktor Długosz, Marcin Cebula, Maxime Dominguez, Kamil Pestka, Patryk Malamis, Jerzy Napieraj

Napastnicy: Fabian Piasecki, Łukasz Zwoliński, Tomasz Walczak, Mateusz Głowiński

Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.