Kibice Jagiellonii Białystok szykują Święto Ultry. „Uczcimy pamięć naszych kolegów”

W sobotę Jagiellonia rozegra pierwszy w 2022 roku mecz u siebie, a jej rywalem będzie Cracovia. Kibice białostockiego zespołu tradycyjnie przygotowują święto Ultry.

Spotkanie Jagiellonii z Cracovią rozpocznie się o godz. 15, ale organizatorzy kibicowskiego święta zapraszają wcześniej do Jaga Gastro Strefy przy stadionie miejskim przy ul. Słonecznej.

– To święto naszej trybuny, podczas którego wspominamy Naszych kolegów po szalu, którzy odeszli. Rozpoczynamy o godz. 12.30 w Jaga Gastro Strefie. Będzie ustawiony długi stół, obok którego będzie wisieć 34 metrowy transparent „ULTRA o WAS Pamięta” z ksywkami naszych braci po szalu. (…) Kulminacyjnym wydarzeniem będzie godzina 14.00, kiedy to ze schodów prowadzących na Ultrę zostanie zagrany na trąbce utwór: „Cisza” i hymn klubowy „W mieście Białystok”. Po odegraniu wszyscy uczcimy pamięć Naszych kolegów, których nie ma już wśród NAS – piszą organizatorzy.

– Nową tradycją Święta Ultry będzie zorganizowany szpaler, przez który przejdą koledzy, którzy zaliczyli wszystkie wyjazdy w 2021. Bijąc brawo, z szacunku, każdy będzie wiedzieć kogo zaprosić na piwko. Chłopaki szacunek za komplet wyjazdowy się należy! – czytamy w dalszej części zapowiedzi kibicowskiego święta.

– W Jaga Gastro Strefie będzie to co KOCHAMY najbardziej, kibicowski klimat, imprezka, futbol, adrenalinka, wspomnienia. Do zobaczenia! – zapraszają najzagorzalsi fani białostockiej Jagiellonii.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.