Klasa okręgowa grupa warmińsko-mazurska I. Ranking popularności klubów

Ciąg dalszy naszej zabawy. Kolejny odcinek cyklu „Ranking popularności klubów”. Dziś klasa okręgowa grupa warmińsko-mazurska I. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

Z klubów wystepujących w pierwszej grupie warmińsko-mazurskiej klasy okręgowej, na łamach GF kilkakrotnie gościł Żagiel Piecki. W zestawieniu najpopularniejszych zespołów ligi, Żagiel uplasował się na miejcu ósmym. Liczba sympatyków lubiących profil klubu wynosi 1624.

W czołowej trójce znalazły się dwa zespoły z dolnej części tabeli oraz przedstawiciel czołówki Orlęta Reszel. Klubowi przypadło w udziale trzecie miejsce, podobnie jak w tabeli rozgrywek. Ilość „lajków” facebookowego profilu Orląt na dzień 2o lutego to 2047.

Drugie miejsce w zestawieniu zajęła trzynasta po rundzie jesiennej Vęgoria Węgorzowo. Liczba sympatyków tego klubu, która „lubi” fanpage na FB wynosi aż 2326.

Bezapelacyjnym zwycięzcą rankingu okazali się Czarni Olecko. Drużyna na boisku prezentowała się jesienią „różnie”, ale kibice trwają wiernie przy swoim zespole. Aż 2711 „lajków” przyniosło klubowi pierwsze miejsce w rankingu popularności.

Należy dodać, że lider rozgrywek Błękitni Pasym uplasował się na miejscu dziewiątym. Natomiast druga w tabeli Rominta Gołdap zajmuje szóstą pozycję w rankingu.

Trzeba przyznać, że omawiana dziś liga prezentuje się okazale pod względem ilości fanów na FB. Niejeden klub z IV czy nawet III ligi może pozazdrościć sympatyków klubom z pierwszej grupy warmińsko-mazurskiej okręgówki.

 

Ranking popularności klubów pierwszej grupy warmińsko-mazurskiej okręgówki pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 20.02.2020.

[ninja_tables id=”2339″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Klasa okręgowa grupa warmińsko-mazurska I. Ranking popularności klubów”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.