fbpx

Klasa okręgowa Kraków I. LKS Niedźwiedź jak Liga Mistrzów. Klub nie popadł w marazm podczas kwarantany i jest efekt

LKS Niedźwiedź jest kolejnym klubem, w którym mimo trudnej sytuacji, zakasano rękawy i zrealizowano jeden z planowancyh wcześniej projektów. Szatnie klubu z klasy okręgowej wyglądają fantastycznie.

Koronawirus sparaliżował świat futbolu. W wielu klubach obecna sytuacja doprowadził niemal do paraliżu wszelkich działań. Z  czołowych zespołów Polski nadchodzą newsy o przepychankach „gwiazdorów” z włodarzami o wynagrodzenie. O klubach z niższych lig jakby zapomniano, coś tam się przebąkuje o pakietach pomocowych, które w rzeczywistości nie stanowią realnego wsparcia dla zespołów  z niższych szczebli rozgrywkowych. Wspomniał o tym zresztą w wywiadzie prezes Zawiszy Bydgoszcz, Krzysztof Bess.

Chcieć to móc

Niszowe kluby potrafią jednak zadbać o swoją przyszłość, umieją zorganizować środki na różnego rodzaju projekty. W ostatnich dniach podawałem kilka pozytywnych przykładów. Dziś chcę wspomnieć o LKs Niedźwiedź.

Ten, niegdyś trzecioligowy klub z podkrakowskiej miejscowości, od jakiegoś czasu ponownie próbuje zaistnieć w głowach piłkarskich kibiców. Sporo osób kojarzy go zapewne z mediów społecznościowych, a przede wszystkim z Twittera. Dzisiaj LKS pochwalił się tam filmem, na którym zaprezentował świeżo wyremontowaną szatnię. Po kilku miesiącach, właśnie teraz, podczas tak trudnego czasu,  klub z krakowskiej okręgówki, zakończył pracę nad nowym wystrojem szatni.

 

Sukcesy nie tylko sportowe

Krótkiej wypowiedzi, dołownie przed kilkunastoma minutami udzielił mi Tomasz Kawa z LKS Niedźwiedź.

Remont obu szatni zajął kilka miesięcy, mnóstwo osób przy tym pomagało i z tego miejsca należą im się ogromne podziękowania, nie wymienię każdego z imienia i nazwiska, bo mógłbym niechcący kogoś pominąć, jednak w szczególności podziękowania należą się firmie POL-MET i panu Wojtkowi Rosołowi, który wsparł nas finansowo w tym przedsięwzięciu.

Cieszymy się, że za małymi sukcesami sportowymi (awans do okręgówki, oraz dwukrotne zwycięstwo w turnieju Futboholik Cup) idą również tego typu sukcesy. W zeszłym roku udało się wyremontować pokój klubowy, gdzie po meczach możemy usiąść na spokojnie, zjeść coś i porozmawiać, a teraz przyszedł czas na szatnie. Naprawdę super sprawa i już nie możemy się doczekać, aż ponownie wrócimy do treningów.

Portal Galaktyczny Futbol jako pierwszy ma okazję, dzięki uprzejmości Tomka i całego klubu, zaprezentować zdjęcia przedstawiające przebieg prac, jak i efekt końcowy. Dla mnie bomba – cytując klasyka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LKS Niedźwiedź chapeau bas i wielkie brawa za zrealizowanie projektu.

Zachęcam czytelników do odwiedzania mediów społecznościowych klubu.

https://twitter.com/LksNiedzwiedz

https://www.facebook.com/lksniedzwiedz1946/

Grzegorz Sawicki

******

LKS Niedźwiedź wyremontował szatnie, a witryna https://www.facebook.com/grafikasportowa/  może „wyremontować” graficzny wizerunek każdego klubu z niższych lig. Zapraszam.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “Klasa okręgowa Kraków I. LKS Niedźwiedź jak Liga Mistrzów. Klub nie popadł w marazm podczas kwarantany i jest efekt”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.