Klasa okręgowa Skierniewice. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem facebookowe profile zespołów występujących w klasie okręgowej grupa Skierniewice. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

W skierniewickiej klasie okręgowej na piętnaście klubów, które uwzględniłem, jeden przekroczył granicę trzech tysięcy lajków. Pięć zespołów mieści się w przedziale od 1043 do 1791 polubień. Pozostałe dziewięć nie przekroczyło pułapu 1000 osób lubiących fanpage.

Trzecie miejsce w rankingu zajął lider ligowej tabeli Jutrzenka Drzewce z 1250 polubieniami klubowego profilu. Na pozycji drugiej uplasował się Manchatan Nowy Kawęrzyn. Fanpage czwartego zespołu rozgrywek polubiło 1791 sympatyków.

Zdecydowanym triumfatorem rankingu okazał się Widok Skierniewice. Profil z ilością lajków 3247 imponuje i z powodzeniem może konkurować z wieloma zespołami z wyższych klas rozgrywkowych.

Ranking popularności klubów występujących w klasie okręgowej grupa Skierniewice pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 12.04.2020.

[ninja_tables id=”3533″]

 

Grzegorz Sawicki

Wygląd ma znaczenie, może czas odmienić wizerunek klubów. Szeroka oferta dla zespołów z niższych lig http://@grafika-sportowa.pl

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.