Klub z zabrzańskiej Klasy C potrzebuje wsparcia. „Stawiamy sobie za cel przyciągnięcie dzieci i młodzieży z naszej społeczności”

LKS Naprzód Łubie, klub występujący w zabrzańskiej Klasie C, zwraca się z prośbą o wsparcie do piłkarskiej społeczności Niższych Lig.

Władze Naprzodu stawiają sobie za cel przyciągnięcie na piłkarską murawę jak największej liczby dzieci i młodzieży z lokalnej społeczności. Klub zamierza unowocześnić infrastrukturę, a jak wszyscy dobrze wiemy, takie przedsięwzięcie wymaga nakładu niemałych środków finansowych.

– Jako niewielki, ale ambitny klub piłkarski, stawiamy sobie za cel przyciągnięcie dzieci i młodzieży z naszej społeczności, oferując im atrakcyjną alternatywę do siedzenia przed konsolami i telewizorami. Stworzyliśmy miejsce, gdzie młodzi ludzie pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej rozwijają swoje umiejętności piłkarskie – mówi przedstawiciel Naprzodu Łubie.

– Obecnie stajemy przed wyzwaniem stworzenia odpowiedniego zaplecza socjalnego dla naszych młodych zawodników. Szatnie są obecnie umiejscowione kilkaset metrów od boiska. Wymaga to przechodzenia przez ruchliwą ulicę, co dla naszych młodych zawodników stanowi duże zagrożenie. Dlatego planujemy zakup i modernizację kontenerów, które posłużą jako nowoczesne pomieszczenia socjalne przy boisku – dodaje.

Włodarze klubu postanowili założyć zrzutkę na wspomniany wyżej cel. Teraz za moim pośrednictwem zwracają się do piłkarskiej społeczności Niższych Lig w Polsce z prośbą o minimalne choćby wsparcie.

– Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe naszej zrzutki. Każda wpłata, niezależnie od jej wielkości, przyczyni się do dalszego rozwoju naszego klubu i da naszym dzieciom szansę na rozwijanie swoich talentów. Wierzymy, że razem możemy stworzyć bezpieczne i komfortowe warunki treningowe dla naszych młodych piłkarzy, a tym samym wpłynąć pozytywnie na ich rozwój zarówno jako sportowców, jak i ludzi. Będziemy wdzięczni za każdą formę pomocy – podkreśla działacz Naprzodu.

Więcej informacji oraz możliwość wsparcia inicjatywy znajdziecie „klikając” TUTAJ

Naprzód Łubie w ubiegłym sezonie rywalizował w zabrzańskiej grupie Klasy C zajmując dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. Nadchodzącą kampanię zespół zainauguruje już 20 sierpnia.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.