Kolejne mecze odwołane z powodu koronawirusa. Tym razem w IV lidze mazowieckiej

RKS Okęcie Warszawa poinformował, że planowany na najbliższy weekend wyjazdowy mecz z Marcovią Marki został odwołany. Powodem pozytywne testy na koronawirusa i kwarantanna zespołu z Marek.

Warszawski klub otrzymał oficjalne pismo z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej o kwarantannie zespołów Marcovii Marki i MKS Piaseczno, który miał zmierzyć się z Józefovią Józefów.

W związku z tym działacze Okęcia i wspomnianej Józefovii podjęli decyzję o rozegraniu awansem meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej (grupa 3), w którym gospodarzem będzie warszawski zespół.

RKS Okęcie uzyskał zgodę MZPN-u oraz Policji na organizację meczu, jednak spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Jako klub chcemy zapewnić bezpieczeństwo dla osób biorących udział w wydarzeniu sportowym i jednocześnie minimalizować ryzyko wśród widzów. Na mecz zostanie wpuszczona minimalna liczba osób po stronie drużyny gości i gospodarzy wymagana do przeprowadzenia meczu – informuje RKS Okęcie Warszawa.

Niepokojące wiadomości o odwoływaniu spotkań napływają z kilku regionów Polski. W środowisku piłkarskim odzywają się głosy, że rozgrywki będą właśnie tak wyglądać. Jednak nie ma przecież zbyt wiele wolnych terminów w i tak napiętym harmonogramie meczów.

Zacytuję wypowiedź osoby związanej z jednym z klubów Niższych Lig: Zaraz przecież będą wracać zawodnicy z nadmorskich urlopów… Pogramy do jesieni i pauza.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.