Kolejne zwycięstwo KP Mieroszów w wałbrzyskiej Klasie B. Marsz w górę tabeli

Tomek Kurowski przekazał relację z meczu pierwszej grupy wałbrzyskiej Klasy B, w którym KP Mieroszów pokonał Płomień Dobromierz 8:2.

Mecz w Mieroszowie miał dać odpowiedź na pytanie, czy wysoka forma strzelecka zespołu pomoże utrzymać kierunek w stronę czołówki ligowej tabeli.

Goście z Dobromierza zjawili się w niekompletnym składzie. Wydawało się, że to pozwoli gospodarzom osiągnąć pewne zwycięstwo. Punkty nie przyszły jednak łatwo. Płomień mimo gry w osłabieniu szybko objął prowadzenie. Zastanawialiśmy się, czy ekipie z Dobromierza wystarczy sił, by utrzymać tempo gry. Okazało się to trudne i po 24 minutach walki KP Mieroszów już prowadził. Gdy wydawało się, że nic więcej przed przerwą już się nie wydarzy, gospodarze popełnili fatalny w skutkach błąd. Faul w polu karnym. Gol i koniec pierwszej połowy.

Po zmianie stron KP zagrał w sposób koncertowy. Wysoka skuteczność i brak błędów w obronie pozwoliło gospodarzom odnieść efektowne zwycięstwo.

KP Mieroszów – Płomień Dobromierz 8:2 (2:2)

Relacja i foto: Tomek Kurowski

***

Zespół z Mieroszowa po rozegraniu sześciu spotkań ma na koncie 9 punktów i zajmuje siódme miejsce w tabeli Klasy B Wałbrzych I. Natomiast Płomień z jednym „oczkiem” plasuje się na przedostatniej pozycji.