Kolejny B-klasowy klub wycofał się z rozgrywek

Piłkarska mapa Polski staje się coraz mniejsza. Kolejny klub wycofał się z rozgrywek. Na boiskach legnickiej Klasy B nie zobaczymy już zawodników zespołu Gama Ujazd Górny.

Zespół z Ujazdowa Górnego rozegrał 20 meczów w obecnym sezonie w rozgrywkach czwartej grupy legnickiej Klasy B. W tabeli Gama plasuje się na przedostatnim miejscu z dorobkiem 5 punktów, którego już nie powiększy.

Klub poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wycofuje się z rozgrywek. Wiadomość pojawiła się na Facebooku we czwartek około godziny 13.

– Niestety klub Gama Ujazd Górny został zmuszony wycofać drużynę z dalszych rozgrywek legnickiej B-klasy. Broniliśmy się przed tym rękami i nogami, aż w końcu padło całkiem i brak ludzi zmusił do wycofania drużyny. Miejmy nadzieję, że może kiedyś jeszcze powrócimy na pole walki, a na razie dziękujemy kibicom i sympatykom klubu za obecność na meczach. Zawodnikom życzymy powodzenia oraz sukcesów w innych klubach – czytamy w krótkim oświadczeniu KS Gama Ujazd Górny.