Kolejny wielki klub znika z gry FIFA!

SSC Napoli podpisało kontrakt z KONAMI. W praktyce oznacza to, że włoski klub nie pojawi się już w produkcjach EA Sports.

eFootball Pro Evolution Soccer od sezonu 2022/23 będzie jedyną grą wideo z licencją na SSC Napoli. Oznacza to, że FIFA22, której premiera odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu będzie ostatnią edycją, w której włoski klub będzie uwzględniony ze wszystkimi oryginalnymi elementami, takimi jak herb, stroje czy stadion.

– Dzięki tej umowie o partnerstwie między naszymi firmami, będziemy mogli jeszcze bardziej wzmocnić pozycję eFootball PES jako głównej gry wideo dla włoskiej piłki nożnej. Wykazując zaufanie do naszych długoterminowych planów, jesteśmy zaszczyceni, że Napoli zdecydowało się podpisać tę umowę na wyłączność z KONAMI – powiedział w oświadczeniu prezes firmy, Naoki Morita.

– Z przyjemnością rozpoczynamy ekskluzywną współpracę z międzynarodową i tak innowacyjną marką, jak KONAMI. Chcemy stworzyć unikatowe treści i dostarczyć wiele doświadczeń dla fanów Napoli. KONAMI powiązało swoją nazwę z marką Napoli, nabywając prawa do nazewnictwa centrum sportowego. Partnerstwo to jest tylko ostatnim krokiem w większym projekcie, który ma na celu internacjonalizację marki Napoli, która została podjęta przez klub w ostatnich latach – powiedziała Serena Salvione, która odpowiada za rozwój międzynarodowy w klubie z Neapolu.

SSC Napoli jest kolejnym klubem, który podpisał kontrakt z firmą KONAMI. Wcześniej Japończycy uzyskali wyłączną licencję takich zespołów jak Juventus Turyn, AS Roma czy Lazio.

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.