fbpx

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN na posiedzeniu 18 maja 2023 roku rozpatrzyła wnioski o przyznanie licencji dla klubów I ligi z możliwością awansu do rozgrywek Ekstraklasy oraz wnioski Klubów Orlen Ekstraligi kobiet na sezon 2023/2024, które zostały wcześniej odroczone.

Po analizie wniosków wraz z załącznikami Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN podjęła następujące decyzje w stosunku do poszczególnych klubów:

1. Komisja postanowiła przyznać klubowi ŁKS Łódź:

licencję upoważniającą Klub do uczestnictwa w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2023/2024 z nadzorem finansowym oraz infrastrukturalnym.

nałożyć na Kluby środek kontroli w postaci obowiązku zapłaty kwoty 20.000 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego.

2. Komisja postanowiła przyznać Stali Rzeszów:

licencję upoważniającą klub do uczestnictwa w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2023/2024 na stadionie zastępczym przy ul. Kałuży 1 w Krakowie z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym oraz sportowym.

3. Komisja postanowiła nie przyznać klubowi GKS Katowice:

licencji upoważniającej Klub do uczestnictwa w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2023/2024 w związku z niespełnieniem kryteriów infrastrukturalnych oraz finansowych.

4. Komisja postanowiła przyznać klubom Medyk Konin oraz LUKS Sportowa Czwórka:

licencję upoważniającą Klub do uczestnictwa w rozgrywkach Orlen Ekstraligi Kobiet w sezonie 2023/2024 z nadzorem infrastrukturalnym oraz sportowym.

źródło: PZPN

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.