fbpx

Krzysztof Stanowski krytykuje kluby Ekstraklasy: W polskiej piłce nie chodzi o grę, chodzi o święty spokój

Krzysztof Stanowski  na „Kanale Sportowym” stwierdził, że ogromna większość polskich klubów w Ektraklasie ucieszy się z przedwczesnego zakończenia sezonu.

Szef Weszlo.com uważa, że żaden pomysł na dokończenie rozgrywek Ekstraklasy nie przypadnie klubom do gustu, ponieważ prawie wszystkie nie chcą już grać w tym sezonie.

Właściciel Rakowa Częstochowa, Michał Świerczewski zaproponował, by wszystkie drużyny przeszły badania, zostały skoszarowane w zamkniętych ośrodkach. Zespoły byłyby wożone na mecze, które odbywałyby się przy pustych trybunach. Ten pomysł nie został zaakceptowany.

– Pomysł nie dojdzie do skutku, bo nikt już nie chce grać w piłkę. Nikt może poza Rakowem Częstochowa i Lechem Poznań. Wszyscy inni są zadowoleni z zakończenia sezonu – powiedział Stanowski.

Uważa on również, że jeśli rozgrywki nie zostaną dokończone, to zespoły z gupy spadkowej, czyli Korona Kielce, Arka Gdynia i ŁKS Łódź, nie spadną z ligi. W ich interesie leży więc, aby sezon został zakończony.

– To bardzo realny scenariusz. Strefa spadkowa otwiera szampany. PZPN powiększy ligę do 18 albo nawet 19 drużyn – dodał „Stano”.

Dziennikarz otwartym tekstem brutalnie podsumował polską piłkę i kluby występujące w Ekstraklasie.

– W polskiej piłce nie chodzi o grę. W polskiej piłce chodzi o święty spokój – zakończył Krzysztof Stanowski.

Źródło: Kanał Sportowy

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.