Wielkopolska klasa okręgowa grupa III. Ranking popularności klubów

Tym razem w cyklu „Ranking popularności klubów” wziąłem pod lupę facebookowe profile zespołów występujących w trzeciej grupie wielkopolskiej klasy okręgowej. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze. Nie są też brane pod uwagę liczby mieszkańców miejscowości, z których wywodzą się kluby.

W omawianej dziś trzeciej grupie wielkopolskiej klasy okręgowej, siedem klubów posiada fanpage’e z liczbą polubień poniżej 1000. Cztery zespoły mieszczą się w przedziale 1000-2000. Trzy kluby natomiast daleko uciekły reszcie stawki. Ich profile mogłyby konkurować z klubami występującymi w wyższych klasach rozgrywkowych.

Trzecie miejsce zajęła Avia Kamionki. Zespół, który w tabeli rozgrywek znajduje się na piątej pozycji, posiada profil, który polubiło 2460 sympatyków.

Druga lokata przypadła klubowi Meblorz Swarzędz. Fanpage tego zespołu na facebooku „lubi” 3525 kibiców. Meblorz w ligowej tabeli zajmuje siódmą pozycję.

Zwycięzcą  zestawienia, z przewagą ponad tysiąca „lajków” nad Meblorzem, została Warta Śrem. Profil klubu posiada imponującą liczbę aż 4558 fanów. Brawo.

Ranking popularności klubów występujących w trzeciej grupie wielkopolskiej klasy okręgowej pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 27.03.2020.

[ninja_tables id=”3090″]

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.