KS Gwoździany bez punktów w pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek

KS Gwoździany, współpracujący z portalem Galaktyczny Futbol, uległ w miniony weekend 1:3 zespołowi Mechanika Kochcice. Zapraszam na relację ze spotkania przygotowaną przez Krzysztofa Bigasa, kierownika drużyny z Gwoździan.

Dzień meczowy rozpoczął się dla nas źle. Piotr Badura, który miał zadebiutować w barwach KS Gwoździany, nabawił się urazu w pracy i na swój pierwszy mecz będzie musiał poczekać do majówki. W tej rundzie po raz pierwszy zmagamy się z niedoborem zawodników defensywnych, a absencja Badiego jeszcze spotęgowała ten problem. Na prawej obronie z konieczności musiał zagrać 17-letni Kacper Michalski i trener Łuczyński po meczu był zadowolony z jego występu.

Mecz rozpoczął się tak jak cały dzień, po prostu źle. W 5. minucie wynik spotkania otworzył Szymon Strzoda. W pierwszej połowie poziom meczu był po prostu słaby. Bramkarz gości – Krzysztof Dąbek musiał interweniować tylko raz, po strzale z rzutu wolnego Adama Popandy.

W drugiej połowie mecz był trochę ciekawszy, choć dalej nie było to porywające widowisko. Po serii indywidualnych błędów drugą bramkę dla drużyny z Kochcic strzelił Mateusz Kaszuba. Dwie minuty później po akcji z prawej strony zainicjowanej przez Kacpra Michalskiego swoją trzecią bramkę w lidze strzelił Martin Mrugala po asyście Adama Popandy. Swoje sytuacje, aby doprowadzić do wyrównania mieli również Szymon Kasprzak (strzał głową), Dominik Niemiec (z dystansu w poprzeczkę) oraz Michał Ziaja. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Wiktor Kazior.