KS Serniki wprowadza nową tradycję. „To tak jakby wyrwać konia ze znaczka Ferrari”

Po wygranym meczu z Wodnikiem Uścimów, Mateusz Stępień oraz Mikołaj Barszczyk otrzymali z rąk prezesa KS-u Serniki Józefa Barszczyka pamiątkowe koszulki za rozegranie w barwach klubu 100 oficjalnych spotkań.

KS Serniki występuje w trzeciej grupie lubelskiej Klasy B. W obecnym sezonie zespół Mateusza Lejkowskiego zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Rundę wiosenną drużyna rozpoczęła w bardzo dobrym stylu. W pierwszym meczu 20 marca KS Serniki wygrał na wyjeździe z trzecim w tabeli Wodnikiem Uścimów 2:1. Tydzień później podopieczni trenera Lejkowskiego na własnym stadionie zwyciężyli 2:0 z zespołem LZS-u Krężnica Jara. Przy okazji spotkania w Uścimowie doszło do uhonorowania dwóch zawodników od lat związanych z KS Serniki.

Mateusz Stępień i Mikołaj Barszczyk otrzymali pamiątkowe koszulki za rozegranie 100 oficjalnych spotkań w barwach klubu. Prezes KS-u Serniki Józef Barszczyk uhonorował obu zawodników.

– Są pewni zawodnicy, których kibicom KS -u nie trzeba przedstawiać. Kazimierz Deyna, Włodzimierz Lubański, Zbigniew Boniek – oni też pewnie grali kiedyś w B-Klasie. Mikołaj i Mateusz zdecydowanie zostali tutaj na dłużej. Tych dwóch zawodników dostąpiło zaszczytu dołączenia do elitarnego klubu 100 (na razie są tylko dwa miejsca). Czy wyobrażacie sobie KS bez nich? My nie! To oni rozpoczynali grę w tym klubie w 2015 roku, zaliczając awans i spadek, a dziś po 7 sezonach gry mogą świętować swój mały jubileusz. KS bez nich byłby niczym… to tak jakby wyrwać konia ze znaczka Ferrari, jak pozbawić Warszawy Syrenki, jak wymazać błyskawicę z czoła Harry’ego Pottera. Liczymy na kolejną setkę! – mówi Mateusz Lejkowski, szkoleniowiec KS-u Serniki.

Portal Galaktyczny Futbol również składa gratulacje obu zawodników. Życzę kolejnych 100 spotkań w barwach KS- Serniki oraz awansu Klasy A w najbliższym czasie.

KS Serniki współpracuje z portalem GF i jest objęty patronatem medialnym.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.