fbpx

Kujawsko-pomorska klasa okręgowa grupa II. CKS Zdrój Ciechocinek. Plan przygotowań do rundy wiosennej

Zdrój Ciechocinek rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej 13 stycznia 2020 roku.

Podopiecznych trenera Sylwestra Kiełbasy czeka wiosną walka o utrzymanie bytu w klasie okręgowej. Zespół zajmuje 13. miejsce z dorobkiem 15. punktów. Zdrój Ciechocinek zwyciężył jesienią w trzech spotkaniach, czterokrotnie zremisował i osiem razy schodził z murawy pokonany. Dużym problemem była gra na wyjazdach, zaledwie cztery punkty przywiezione do Ciechocinka, to zbyt mało i z pewnością nad tym elementem należy się mocniej „pochylić”.

Pierwsze zajęcia po przerwie, jak informuje klub za pośrednictwem strony internetowej, zaplanowano na 13 stycznia. Wtedy to zawodnicy spotkają się na na Hali Sportowej w Ciechocinku przy ulicy Lipnowskiej. Podczas początkowego okresu przygotowań, który potrwa trzy tygodnie, szkoleniowiec zaplanował zajęcia w hali, na siłowni oraz w terenie. Drużyna będzie też miała do dyspozycji basen. Od lutego treningi będą prowadzone na „Orliku”, a w późniejszej fazie przygotowań na naturalnym boisku.

Zaplanowano również mecze kontrolne. Pierwszy z nich zostanie rozegrany 25 stycznia, rywalem Zdroju będzie IV- ligowa Unia Gniewkowo. Przeciwnikami w kolejnych sparingach będą takie zespoły jak  Orzeł Służewo, Sadownik Waganiec, Start Stawki, Kujawiak Kruszyn, Piast Bądkowo czy juniorzy starsi SMS Włocławek.

Na treningach mają się również pojawić nowi zawodnicy, którzy zostaną sprawdzeni pod kątem przydatności do zespołu. Informacje personalne pojawią się w późniejszym czasie, jak informuje klub.

Źródło i fot: CKS Zdrój Ciechocinek

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.