fbpx

Turniej Noworoczny Warsaw Cup 2020 (Wideo)

W dniach 5-6 stycznia 2020 roku odbędzie się Turniej Noworoczny Warsaw Cup. Będzie to już IV edycja tej imprezy, a organizatorami są Nocna Liga Halowa i Liga Fanów.

W poprzednich edycjach uczestniczyła maksymalna ilość drużyn jaką mogli przyjąć organizatorzy czyli 60. W turnieju występują zespoły składające się z 6 zawodników (5+bramkarz). Rywalizacja toczyć się będzie w dwunastu grupach składających się z 5 zespołów. Wszystko po to, aby uatrakcyjnić rywalizację i zapewnić drużynom minimum cztery rozegrane spotkania.

– Chcemy stworzyć grupy 5-zespołowe, by było dużo gry, a to ma zapewnić nie tylko liczba drużyn, ale też czas jednego spotkania, który będzie wynosił 15 minut. Nie martwcie się o terminarz – wszystko dopasujemy tak, by każdy czuł się usatysfakcjonowany, a zespoły z daleka nie musiały przyjeżdżać do nas dwa razy – informuje oficjalna strona organizatora, ligafanow.pl.

Turniej zaplanowano na niedzielę 5 stycznia od godziny 12:00 do 21:00 i poniedziałek 6 stycznia( dzień wlny od pracy) od 8:00 do 22:00. Udział w nim wezmą zespoły z całej Polski. Na marginesie dodam, że współpracująca ze mną Unia Ciechanowiec wystąpi w tej jakże emocjonującej imprezie. Tak drużyna z Podlasia jest opisywana przez organizatorów w zapowiedzi turnieju.

Na poprzedniej edycji turnieju wiedzieliśmy o nich tyle, że są solidną, A-klasową ekipą. W tym sezonie grają już o klasę wyżej, a więc w okręgówce, a zatem mówimy o wciąż rozwijającym się zespole. Ostatnim razem było niezwykle ciężko w walce o awans z grupy, ale wiemy, że tym razem za każdy z niemal 150 kilometrów, który przejadą na Warsaw Cup 2020, chcą wylać litr potu. Chcą sprawić niespodziankę, zatem będą bardzo atrakcyjnym, ale niełatwym rywalem. Wieszczymy progres, czyli awans z grupy musi być.

Przed nami wielkie emocje, które Liga Fanów i Nocna Liga Halowa gwarantują od pierwszej edycji imprezy.

– Mamy nadzieję, że podobnie jak rok temu, także i teraz turniej przejdzie do historii jako najlepszy, największy i cieszący się największym uznaniem. Liga Fanów i Nocna Liga Halowa to sprawdzone marki, które zadowolenie uczestnika stawiają na pierwszym miejscu – podkreślają organizatorzy.

Po więcej informacji zapraszam na stronę http://www.ligafanow.pl/oraz https://www.facebook.com/LigaFanow.6tki/

Fot. Liga Fanów

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.