Kuriozalna bramka w meczu III ligi. Wybijał piłkę z własnej połowy i…. strzelił gola (WIDEO)

Wiślanie Jaśkowice wygrali na wyjeździe 3:1 z Wisłoką Dębica w meczu 18. kolejki czwartej grupy III ligi. Kibice na długo zapamiętają bramkę z 57. minuty spotkania, której autorem był zawodnik gości Arkadiusz Lewiński.

Przy stanie 0:1 gospodarze z Dębicy próbowali wyprowadzić szybką akcję. Zawodnik Wisłoki nie opanował futbolówki i trafiła ona do Lewińskiego. Ustawiony za środkową linią boiska na swojej połowie zawodnik z Jaśkowic kopnął piłkę myśląc z pewnością jedynie o przerwaniu kontry rywali. Ta szybowała bardzo wysoko przez ponad 60 metrów i spadła za plecami zaskoczonego golkipera Wisłoki, który nie spodziewał się, że dostanie za kołnierz taką niespodziankę.

Wideo pobrane z platformy X z profilu użytkownika @grzesiu_allen. Transmisję meczu przeprowadził Polsport Live.