Legia wróciła, Wieczysta tam poleci, a klub z bialskopodlaskiej okręgówki ma swój Dubaj

Dubaj jest miejscem, które kluby z różnych lig i zakątków piłkarskiego świata, chętnie wybierają na zgupowania.

Legia Warszawa spędziła urocze dwa tygodnie w Dubaju. Po powrocie dostała w czapkę od Podbeskidzia Bielsko-Biała. Finansowy potentat z klasy okręgowej, czyli Wieczysta Kraków również wybiera się na zgrupowanie w to fantastyczne miejsce. Kto bogatemu zabroni?Oberwanie w łeb w jakimkolwiek ligowym meczu, krakowskiej drużynie nie grozi, więc treningi w Dubaju już można uznać za udane, choć się jeszcze nawet nie zaczęły.

Nie wiem czy wiecie, ale istnieje jeszcze jeden klub z okręgówki, którego zawodnicy przygotowują się do sezonu w… Dubaju. Mało tego, gracze tej drużyny ładują tam akumulatory przed każdym ligowym starciem. Jaki to klub zapytacie? Otóż Orzeł Czemierniki, który dziś w mediach społecznościowych zdradził, że już od dawna korzysta z dobrodziejstw Dubaju. I czy się komuś podoba czy nie, drużyna z Czemiernik była prekursorem „podróży” w tym kierunku zanim jeszcze stał się modny.

Odnośnie Wieczystej i tego całego Dubaju. W Lublinie jest niezła buda z kebabem. A nazywa się ,,Dubaj”. Nasi zawodnicy są stałymi klientami, więc uważam, że Orzeł robił zgrupowania w Dubaju zanim to stało się modne i łącznie miał więcej zgrupowań w Dubaju niż Legia Warszawa – czytamy na Twitterze.

Orzeł Czemierniki po rundzie jesiennej zajmuje czwarte miejsce w bialskopodlaskiej klasie okręgowej. Czy po zgrupowaniach w Dubaju uda się wiosną wskoczyć drużynie do TOP 3 ligowej tabeli?

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.