Lider III ligi przekaże zysk z biletów-cegiełek na szczytny cel. Brawo!!!

Dziś Świt Szczecin rozegra kolejny mecz w ramach rozgrywek drugiej grupy III ligi, w którym zmierzy się z zajmującą piątą pozycję w tabeli Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Szczeciński klub cały dochód uzyskany z biletów-cegiełek w cenie 10 złotych przeznaczony na pomoc poszkodowanym w pożarze mieszkańcom ulicy Olchowej w Skolwinie. Cel szczytny i należy tylko przyklasnąć zbiórce organizowanej przez działaczy Świtu. Chapeau bas!

Świt Szczecin jest niepokonanym liderem drugiej grupy III ligi. W jedenastu dotychczasowych spotkaniach odniósł 9 zwycięstw i dwukrotnie zremisował. Podopieczni Piotra Klepczarka podejmą zespół Pogoni Nowe Skalmierzyce, który zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Drużyna prowadzona przez Łukasza Bandosza imponuje w obecnych rozgrywkach grą w spotkaniach wyjazdowych. Na sześć spotkań w delegacji Pogoń jedno zremisowała, a w pozostałych zdobyła komplet oczek.

Świt za kilka godzin powalczy o przedłużenie serii spotkań bez porażki. Należy dodać, że zespół ze szczecińskiej dzielnicy Skolwin jest jednym z dwóch niepokonanych drużyn w rozgrywkach III ligi. Oprócz teamu Piotra Klepczarka goryczy porażki nie zaznał jeszcze w obecnej kampanii Rekord Bielsko-Biała, lider trzeciej grupy.

Początek spotkania Świt Szczecin – Pogoń Nowe Skalmierzyce zaplanowano w sobotę 14 października na godzinę 15.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.