fbpx

LKS Leńcze: Sezon niczym rollercoaster

Zespół LKS Leńcze zakończył sezon 2019/2020 na drugim miejscu w tabeli B-klasy grupa Wadowice I. Krótkiego podsumowania minionych rozgrywek dokonał jeden z członków zarządu klubu.

LKS Leńcze w 13 spotkaniach zdobył 28 punktów. Odniósł 8 zwycięstw, czterokrotnie zremisował i zanotował tylko jedną porażkę. Zapraszam do podsumowania sezonu. Oto jak widział go jeden z członków zarządu klubu.

Sezon 2019/2020, a raczej jego połowa na pewno przejdzie do historii i zostanie przez nas zapamiętany na długo. Była to prawdziwa huśtawka nastrojów! Zaczęło się dobrze, od drugiego miejsca w corocznym Pucharze Burmistrza, na którym spotkaliśmy się z innymi drużynami z naszej gminy (bez podziału na klasy rozgrywkowe). Później, przez pomyłkę naszego gospodarza zniszczyliśmy płytę na naszym boisku, co oznaczało, że będziemy musieli mecze rozgrywać na wyjazdach. Sytuacja była niewesoła, ponieważ brak własnego boiska znacznie oddalał od nas celu, jaki sobie wyznaczyliśmy – a był nim awans do A klasy.

Sześć pierwszych spotkań zagraliśmy na wyjazdach i w tych spotkaniach udało się wygrać tylko dwa razy. W dodatku w 8 kolejce przyszła pierwsza i jak się później okazało jedyna porażka w rundzie. Atmosfera nie była za dobra, ale chłopaki nie poddali się i wygraliśmy 5 ostatnich spotkań, dzięki czemu zajęliśmy drugie miejsce, które dawało dobrą pozycję do ataku na wiosnę. Niestety życie zweryfikowało nasze plany i na wiosnę zagrać nam nie było dane. Sezon formalnie w naszym województwie zakończy się 28 maja. W ostatecznym rozrachunku zajmujemy 2. miejsce, które według regulaminu powinno dać nam awans do A klasy. Dochodzą nas jednak informacje, że w naszym okręgu dojdzie do reorganizacji i mimo iż najprawdopodobniej zagramy w A klasie to ciąglę będzie to przedostatnia liga w Polsce (C klasa ma być zlikwidowana).

Dziękuję za wypowiedź.

Grzegorz Sawicki

Linki do mediów społecznościowych LKS Leńcze:

https://tiny.pl/7rfhf

https://twitter.com/LLencze

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.