Łukasz Sosin, kandydat na stanowisko prezesa Małopolskiego ZPN, nie został wpuszczony na zebranie w Podokręgu Nowy Sącz

Łukasz Sosin, którego kandydatura na stanowisko prezesa MZPN, jest nie w smak obecnym władzom związku, nie został wpuszczony na zebranie Podokręgu w Nowym Sączu.

Czterokrotny król strzelców ligi cypryjskiej, obecnie trener juniorów młodszych Hutnika Kraków, jest jednym z kandydatów na stanowisko prezesa MZPN. Wybory mają obyć się 12 czerwca, a gra przedwyborcza trwa już od jakiegoś czasu. Łukasz Sosin w swoim liście otwartm do małopolskiego środowiska piłkarskiego, zarzucił obecnym władzom działania niezgodne z prawem. Więcej TUTAJ

Wczoraj natomiast Sosin poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o tym, że nie został wpuszczony na zebranie w Podokręgu Nowy Sącz.

Walczymy z przeciwnościami! Dzisiaj zebranie podokr. w Nowym Sączu, gdzie nie mogę wchodzić, w przeciwieństwie do wiceprezesa i kandydata R.Kołtuna. Zostawiłem wcześniej delegatom swój program, licząc na to ze mój rywal też swój w końcu ujawni. Działamy! – napisał Sosin.

Wpis kandydata na prezesa MZPN spotkał się z odezwem kibiców, którzy wspierają Łukasza Sosina.

– Panie Łukaszu jak pan rozbije ten betonowy sądecki układ to za samo to powinno się panu pomnik postawić…

– Rozbij ten małopolski beton!!!

– Demokracja w wydaniu białoruskim.

Zdjęcie

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.