Mariusz Grząba, szkoleniowiec Tęczy Błędów: Jak się strzela na ciężkim terenie 6 bramek, nie można nie być zadowolonym (Wideo)

Zawodnicy Tęczy Błędów pokonali aż 6:0 w meczu wyjazdowym zespół Górnika Wojkowice.

O wysokim zwycięstwie Tęczy, klubu współpracującego z portalem GF, opowiedział Mariusz Grząba, szkoleniowiec pierwszego zespołu.

Zasłużone zwycięstwo naszej drużyny. Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu mimo prowadzenia 1:0. Drugą połowę po rozmowie w szatni graliśmy już inaczej, bardziej ofensywnie, utrzymywaliśmy się przy piłce, tworzyliśmy dużo sytuacji pod bramką przeciwnika i stąd też 5 bramek strzelonych po przerwie. Oczywiście nie jest to jeszcze to co oczekujemy, ale po blamażu z Zagłębiem liczył się bardziej wynik niż styl.

Mimo kłopotów personalnych przed meczem, brawa dla chłopaków za reakcję po meczu z Zagłębiem. Zwycięstwo i wynik cieszy podwójnie i dedykuję je moim przyjaciołom z Wrocławia, Malwince i Jarkowi, którzy w tym dniu brali ślub, na którym miałem być. Dwa miesiące temu zwróciłem się do Górnika Wojkowice o przełożenie meczu na rano lub na niedzielę informując o weselu, niestety odpowiedź dostałem negatywną. Dlatego za pośrednictwem portalu Galaktyczny Futbol składam Malwince i Jarkowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Podsumowując, w 1 połowie przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę, ale było to też spowodowane naszą słabą grą. Ale jak się strzela na ciężkim terenie w Wojkowicach 6 bramek nie można nie być zadowolonym. Teraz przed nami 4 mecze pod rząd na naszym boisku w Ząbkowicach i już koncentrujemy się na naszym najbliższym przeciwniku który jest liderem tabeli. Gramy z bardzo dobrą drużyną jaką jest drużyna Niw Brudzowice, ale wierzę w swó zespół i zrobimy wszystko, aby 3 pkt zostały w Ząbkowicach.

Górnik Wojkowice- Tęcza Błędów 0:6 (0:1)

Bramki: Tora, Majewski, Chrabąszcz,Ból, Wrzal Kosowski, Kowalczyk.

Tęcza Błędów po 6. kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli czwartej grupy śląskiej okręgówki z dorobkiem 13. punktów.

Tęcza Błędów współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol. Klub został objęty patronatem medialnym.