Mark Bud Iskra Zgłobień to coś więcej niż klub, to żółto- niebieska rodzina

Mark-Bud Iskra Zgłobień jest kolejnym klubem, z którym rozpoczynam, jako Galaktyczny Futbol, szeroko pojętą współpracę. Prezes Sławomir Sendecki przybliżył mi pokrótce działalność klubu. Poniżej pierwsza publikacja o Iskrze Zgłobień na GF. Zapraszam.

W obecnym sezonie Iskra występuje w rzeszowskiej grupie Klasy Okręgowej. Po rundzie jesiennej zespół zajmuje 13. miejsce w tabeli i w drugiej części kampanii czeka beniaminka twarda walka o zachowanie ligowego bytu.

– Zeszłoroczny awans do ligi okręgowej, po ponad 30 latach starań, był ogromnym sukcesem i jednocześnie motorem napędowym do dalszych działań – mówi prezes Sławomir Sendecki.

Dla pasjonata piłki nożnej, którym jest sternik Mark Budu Iskry Zgłobień, nie tylko wynik sportowy jest bardzo ważny. Podkreśla on, że wraz z zarządem i lokalną społecznością stara się, aby klub był czymś więcej. Sławomir Sendecki z wielkim przekonaniem zaznacza, że Iskra jest żółto-niebieską rodziną.

– Gdyby jednak wgłębić się w całą ideę, jaka stoi za Iskrą, łatwo zrozumieć, że to coś więcej niż tylko grupa miłośników piłki nożnej. To przede wszystkim wspierająca się społeczność, gotowa nie tylko szerzyć miłość do tego sportu, ale również dawać od siebie znacznie więcej. Bliskie nam są rozmaite akcje charytatywne – chętnie angażujemy się w pomoc każdemu, kto jej potrzebuje, a wspaniała rodzinna atmosfera, jaka panuje na każdym meczu, na przestrzeni lat stała się już naszą zaszczytną wizytówką – podkreśla.

– Pragniemy kontynuować naszą misję i systematycznie zaszczepiać ją w kolejnych pokoleniach – dodaje prezes Iskry.

Zarząd klubu na czele z prezesem Sławomirem Sendeckim oraz Bartoszem Woroszem stawia na prężny rozwój starając się czerpać wzorce od najlepszych. Sternicy Iskry dbają również o to, aby była ona mocno obecna w mediach społecznościowych. Na facebookowym profilu możemy obejrzeć materiały wideo, na których promują klub Mirosław Szymkowiak, były reprezentant Polski czy Żelisław Żyżyński, znany dziennikarz.

Link do profilu Iskry na Facebooku znajduje się TUTAJ. Zachęcam do „zalajkowania” i obserwowania poczynań klubu.

***

Drużyna Iskry rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Ogłoszono również pierwszy transfer przed czekającą zespół walką o utrzymanie w lidze. Nowym zawodnikiem Iskry został Michał Worosz, który ostatnie 6 lat spędził w barwach Izolatora Boguchwała. Wcześniej reprezentował takie kluby jak Jedność Niechobrz, Crasnovia oraz Głogovia Głogów Małopolski, występując na czwartoligowych boiskach.

Iskra przedstawiła 29-latka w materiale wideo, który pojawił się na klubowym Facebooku.

W najbliższym czasie na łamach Galaktycznego Futbolu będę zamieszczał kolejne materiały o tym co piszczy w trawie lub jak skrzypi śnieg na boisku Iskry Zgłobień. 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.