Meksykański zawodnik dołączył do kadry Zdroju Jedlina-Zdrój. Do Polski przyjechał za wybranką swego serca

Edwin Valencia Rodriguez został nowym zawodnikiem Zdroju Jedlina-Zdrój.

23-letni Meksykanin dołączył do zespołu Zdroju, który zajmuje 8. miejsce w tabeli rozgrywek wałbrzyskiej klasy okręgowej. Dla 23-letnego Edwina Valencii Rodrigueza Zdrój będzie pierwszym klubem w Polsce.

Edwin pochodzi z miasta Puebla w środkowym Meksyku, a do naszego kraju przyjechał za wybranką swojego serca. Warto zauważyć też, że będzie to pierwszy Meksykanin, który oficjalnie występować będzie w naszym regionie – informuje Zdrój za pośrednictwem mediów społecznościowych.

23-latek zdążył już zaprezentować swoje umiejętności w meczach sparingowych. W spotkaniach przeciwko Górnikowi Nowe Miasto Włabrzych, MKS Szczawno-Zdrój oraz KS Legnickie Pola, pięciokrotnie trafił do bramki rywali.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, uprawia sport i tekst „KLUB SPORTOWY "ZDRÓJ" JEDLINA-ZDRÓJ ZDRÓJ JEDLINA-ZDRÃJ EDWIN VALENCIA RODRIGUEZ”

W tym momencie czekamy jeszcze na międzynarodowy certyfikat zawodnika z Meksyku, co może potrwać kilka dni. Jednak po jego otrzymaniu Edwin zostanie uprawniony do gry w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej i będzie mógł pomóc naszej drużynie, mamy nadzieję już w starciu inaugurującym rundę wiosenną – informuje klub.

Pierwszy mecz rundy wiosennej Zdrój Jedlina-Zdrój rozegra (o ile „nic” nie stanie na przeszkodzie) 21 marca na wyjeździe przeciwko Zamkowi Kamieniec Zabkowicki.

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

Zdjęcie zawodnika: KS Zdrój Jedlina-Zdrój

Foto główne zaulichny z Pixabay

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.