Michał Probierz chce rozwiązać kontrakt z Bruk-Betem już po jednym dniu! Wysłał pismo do klubu

Jak informuje „Przegląd Sportowy”, Michał Probierz jednak nie zostanie trenerem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza!

W czwartek piłkarską Polskę obiegła sensacyjna informacja, że Michał Probierz został nowym trenerem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Okazuje się jednak, że trener wcale nie poprowadzi ostatniego zespołu w tabeli ekstraklasy.

Szkoleniowiec wysłał już pismo o rozwiązanie kontraktu. Zamiast zaplanowanego na sobotę pierwszego treningu pod okiem Probierza, władze klubu otrzymały wniosek o rozwiązanie umowy. Jak przekazuje jedna z osób z otoczenia trenera, wpływ na to miały rozbieżności w stosunku do wcześniejszych ustaleń.

„Kompletnie inne były ustalenia przy podpisywaniu umowy. Chciał i był gotowy pomóc klubowi, pieniądze były sprawą drugorzędną. Ale poczuł się bardzo rozczarowany. Jeśli tak to wyglądało na początku pracy, strach pomyśleć, co byłoby dalej – usłyszeliśmy od osób z otoczenia Probierza” – czytamy w „Przeglądzie Sportowym”.

Jeśli sprawa nie zostanie rozwiązania polubownie, to najprawdopodobniej trafi do sądu

Probierz swoją pracę szkoleniową rozpoczynał w 2005 roku w Polonii Bytom. Następnie prowadził także: Widzew Łódź, Jagiellonię Białystok, ŁKS Łódź, Aris Saloniki, Wisłę Kraków, GKS Bełchatów, Lechię Gdańsk oraz Cracovię, z której odszedł 9 listopada ubiegłego roku.

Źródło: PS

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.