Turośnianka Turośń Kościelna walczy o zwycięstwo w finale ogólnopolskim Plebiscytu na Drużynę Roku. Kapitalny pomysł prezesa klubu na zdobycie głosów

KS Turośnianka Turośń Kościelna wygrała drugi (wojewódzki) z trzech etapów Plebiscytu na Drużynę Roku organizowanego przez Gazetę Współczesną oraz Kurier Poranny. Wcześniej wygrała w powiecie białostockim. Obecnie klub z podlaskiej Klasy A walczy w finale ogólnopolskim.

Turośnianka, która na futbolowej mapie pojawiła się w 2020 roku, bardzo szybko zyskała sobie rzesze fanów. Złożyło się na to kilka czynników takich jak fantastyczna atmosfera podczas meczów na własnym boisku, ciekawe projekty z szeroko pojętego marketingu i aktywność w mediach społecznościowych, Więcej informacji o podlaskim klubie z Turośni Kościelnej znajdziecie TUTAJ

Turośnianka odniosła kolejny sukces i po zwycięstwie w wojewódzkim etapie Plebiscytu na Drużynę Roku 2021, awansował do ogólnopolskiego finału.

Zdjęcie

– Podczas drugiego etapu zdobyliśmy około 950 głosów, co zapewniło naszej drużynie awans do finału ogólnopolskiego z pierwszego miejsca w województwie (awansują 3 drużyny z największa ilością głosów z każdego województwa). Aktualnie zajmujemy drugą pozycję w finale ogólnopolskim – mówi Galaktycznemu Dawid Taras, członek zarządu klubu.

– Ciągle rosnącą liczbę głosów udało się uzyskać dzięki świetnemu pomysłowi niezastąpionego prezesa Zarządu KS Turośnianka Rafała Średzińskiego. Zdecydował się on wprowadzić bonus dla wszystkich, którzy oddadzą przynajmniej 5 głosów na KST z w plebiscycie. Każdy kto udowodni wysłanie 5 smsów lub oddanie 5 głosów inną drogą (można oddać głosy wykupując prenumeratę elektroniczną czasopisma) może wybrać sobie oryginalną meczową koszulkę wyjazdową lub domową, w której nasi zawodnicy stawali w szranki w pierwszych dwóch sezonach istnienia klubu – wyjaśnia Dawid Taras.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób

Trzeba przyznać, że pomysł prezesa Turośnianki wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Za okazanie przywiązanie do klubu, które raczej jest bezinteresowne w Niższych Ligach, można przy okazji otrzymać fajny prezent.

– Z uwagi na to, że w bardzo szybkim tempie rośnie społeczność naszych kibiców – aktualnie nasz fanpage obserwuje ponad 6 tysięcy osób, a więc jest to trzecia siła w województwie podlaskim po Jagielloni i Wigrach Suwałki – KS Turośnianka staje się coraz bardziej rozpoznawalna a to jednoznacznie przekłada się na większe zainteresowanie sponsorów i „sociosów” – mówi prezes Średziński.

– Sponsorzy widzą, że KST oferuje bardzo szerokie perspektywy platformy medialnej, jak na ligę, w której występuje. Rosnąca ilość firm, które pomagają nam w budowie klubu chce zaznaczyć swoją obecność również poprzez umieszczenie logo swojej firmy na naszych koszulkach. Bardzo nas to cieszy, a jednocześnie sprawia, że praktycznie co pół roku produkujemy nowe wzory koszulek oraz spodenek drużyny seniorów z nowymi sponsorami – podkreśla prezes Turośnianki.

– Postanowiliśmy dać naszym kibicom niepowtarzalną szansę stania się właścicielem koszulek, które pewnego dnia mogą stać się legendarne. A skoro Turośnianka mogłaby przy tym wygrać plebiscyt na drużynę roku, to szkoda nie skorzystać z takiej okazji – śmieje się prezes Rafał Średziński. 

Zdjęcie

Głosować na KS Turośnianka można drogą sms’ową wysyłając sms na numer: 72355 o treści: FID.1 lub za pomocą wykupu prenumeraty. Link TUTAJ

– Za pomocą prenumeraty można jednorazowo oddać 5, 10 lub nawet 50 głosów. Każdy kto udowodni oddanie przynamniej 5 głosów na KST dostanie od nas prawdziwą koszulkę meczową w której graliśmy od początku powstania klubu. Oczywiście liczba koszulek jest ograniczona i działamy na zasadzie kto pierwszy ten lepszy do wyczerpania zapasów. Swoje głosy oddawać można do wtorku, 18.01.2022 do godziny 21:00 – informuje Dawid Taras.

Osobiście zachęcam do głosowania na Turośniankę. Nie jest to w żadnym razie prywata czy promowanie podlaskich Niższych Lig. Po prostu pomysł na futbol realizowany w Turośni Kościelnej jest godny naśladowania, a działaczom klubu należ się wielkie brawa i chapeau bas.

Link do aktualnej klasyfikacji plebiscytu znajduje się TUTAJ

Aktualnie Turośnianka jest wiceliderem rywalizacji. Prowadzi 4ECO Astra Piekoszów Trampkarz Starszy.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.