Minimalna zaliczka Liverpoolu. Chelsea musi odrabiać straty. Rewanżowe mecze półfinałowe Pucharu Ligi Angielskiej tylko w Viaplay!

Już we wtorek i środę, w obu przypadkach o godz. 21:00, w Viaplay zobaczyć będzie można rewanżowe mecze półfinałowe Pucharu Ligi Angielskiej – Carabao Cup! Nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte, a kwestia awansu do wielkiego finału na legendarnym Wembley pozostaje otwarta. Przed dwoma tygodniami Liverpool okazał się minimalnie lepszy od Fulham (2:1), a występujące na zapleczu Premier League Middlesbrough nieoczekiwanie pokonało Chelsea (1:0).

We wtorkowym meczu The Blues podejmą jedenastą aktualnie ekipę Championship. W pierwszym spotkaniu tych zespołów Chelsea miała duże kłopoty ze skutecznością. Jeżeli sytuacja się powtórzy, to gracze Boro będą mogli pokusić się o sprawienie nie lada sensacji, jaką z pewnością byłaby ich obecność w finale.

W środę Liverpool, aktualny lider Premier League, zagra w Londynie z Fulham. Zawodnicy Juergena Kloppa są zdecydowanym faworytem tego zestawienia, a dwa tygodnie temu wypracowali sobie niewielką, bo tylko jednobramkową zaliczkę. Fulham nie składa jednak broni, choć ostatnie wyniki stołecznego zespołu raczej nie napawają jego kibiców optymizmem. W grudniu i styczniu drużyna z Craven Cottage zazwyczaj przegrywała, m.in. ze słabiutkim Burnley (0:2), ale potrafiła też pokonać walczący o mistrzostwo Arsenal (2:1). Tymczasem The Reds kroczą w zasadzie od zwycięstwa do zwycięstwa.

Czy Middlesbrough i Liverpoolowi uda się obronić wypracowaną w pierwszym meczu przewagę? Chelsea i Fulham mają zupełnie inny plan, tym bardziej, że oba spotkania rewanżowe odbędą się w Londynie. Kto zagra w wielkim finale Pucharu Ligi Angielskiej – Carabo Cup na Wembley? Odpowiedź już we wtorek i środę tylko w Viaplay!

Carabao Cup / plan transmisji meczów 1/2 finału:

23.01

Chelsea – Middlesbrough

godz. 21:00

komentarz: Marcin Pawłowski i Paweł Grabowski

(pierwszy mecz: 0:1)      

24.01

Fulham – Liverpool       

godz. 21:00

komentarz: Adrian Olek i Michał Gutka

(pierwszy mecz: 1:2)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.