Janczyk rozpoczął pracę w nowej roli. Został managerem

Historię Dawida Janczyka zna z pewnością każdy kibic piłkarski w Polsce. Teraz dotarły kolejne informacje o tym jak radzi sobie w życiu jeden z największych niespełnionych talentów w naszym kraju.

Obecnie Janczyk występuje w barwach GKS-u Cement Raciborowice w jeleniogórskiej A-klasie. Jesienią zeszłego roku pojawiały się niepokojące wieści, że znów przegrał z nałogiem i nie pojawia się na treningach. Ostatecznie okazało się, że nieobecność była spowodowana kłopotami rodzinnymi i osobistymi. Teraz piłkarz chce rozpocząć pracę w nowej roli.

Portal podhaleregion.pl informuje, że Janczyk będzie managerem ds. sportowych w agencji Your Future, której właścicielem jest Krzysztof Wojtanek.

– Po raz pierwszy spotkaliśmy się na początku stycznia w Nowym Sączu. Wtedy przedstawiłem Dawidowi plan na jego osobę i gdzieś wspólnie połączyliśmy nasze wizje we współpracy. Aktualnie Dawid mieszka u mnie i pracujemy nad rozwojem, i wejściem na wyższy poziom mojej firmy – komentuje Wojtanek.

– Zadania Dawida będą polegać na ocenianiu zawodników, którzy przybędą na konsultacje obozowe. Dzięki jego personie i kontaktach, jakie nawiązał podczas kariery, wierzę, że pomoże nam w transferach naszych zawodników na najwyższy poziom ligowy w Polsce. Wspólnie też chcielibyśmy przybliżyć polską piłkę nożną zawodnikom z zagranicy. Stąd mamy pomysł na cykliczne programy na kanale YouTube, gdzie będziemy również prezentować sylwetki zawodników naszej Agencji. Ponadto w przyszłości chciałbym, aby Dawid był twarzą sklepu internetowego z akcesoriami dla piłkarzy – dodaje.

Agencja Your Future pośredniczy w sprowadzaniu piłkarzy z Europy, Afryki czy krajów Ameryki Południowej. Obecnie dokonuje transferów na poziomie niższych klas rozgrywkowych w Polsce czy Słowacji.

Źródło: podhaleregion.pl

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.