Młodość kontra doświadczenie. ADP Bydgoszcz wygrywa mecz I rundy Okręgowego Pucharu Polski

Kilka dni temu odbyło się spotkanie I rundy Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy ADP Bydgoszcz a Zielonymi Zalesie.

Jak poinformował Jarosław Głowacki, szkoleniowiec bydgoskiego klubu, mecz był bardzo wyrównany. Nie brakowało ładnych bramek czy akcji. Po 90. minutach na tablicy widniał wynik remisowy. Spotkanie rozstrzygnęło się w drugiej połowie dogrywki. ADP, po zwycięstwie 7:5, awansowało do kolejnej fazy rozgrywek.

W II rundzie podopieczni Jarosława Głowackiego podejmą spadkowicza z IV ligi: Budowlany KS Bydgoszcz.

ADP Bydgoszcz: Szyperski – O.Wells, Szawurski, Pruss, H.Wells, Sass, Mikołajczak, Kwasiński, Langner, Borowiak, Lipski, Wleklik

Ławka rezerwowych: Głowacki, Bonzel, Lipski

Bramki: 3x Borowiak, 2x Lipski, 1x Wleklik, 1x Bonzel.

Trener: Jarosław Głowacki

Pomoc medyczna: Paulina Wesołowska

ADP Bydgoszcz – drużyna piłkarska założona w 2017 roku. Obecnie występuje w Bydgoskiej Lidze Playarena oraz rozgrywkach pucharowych na dużym boisku.

(Zdjęcie przesłane przez Jarosława Głowackiego)