Mocna opinia o Josue. „On nie może być ważniejszy niż cała Legia”

Josue, kapitan Legii Warszawa, niedawno zabrał głos na temat swojej przyszłości. Portugalczykowi kończy się kontrakt, a obie strony są daleko od osiągnięcia porozumienia. Sprawę skomentował ekspert Robert Podoliński.

Josue przyznał ostatnio, iż jego zdaniem niektórzy ludzie nie doceniają tego, co on robi dla Legii Warszawa.

– Czasami mam wrażenie, że niektórzy nie doceniają tego, co robię. Nie wiem co mnie czeka, czy zostanę w Legii. Jeśli odejdę, to będę dumny z tego, co osiągnąłem w tym klubie. To nie ode mnie zależy, jaka czeka mnie przyszłość. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że nadal będę grał w piłkę – powiedział dla Canal + Sport.

Głos w tej sprawie zabrał teraz ekspert Robert Podoliński, który podkreśla, że Josue nie może być ważniejszy od całej Legii.

– Josue ma za sobą słabszy sezon, a przez trzy lata pobytu w Warszawie nie zdobył mistrzostwa. Nie może być ważniejszy od całej Legii. To piłkarz budzący kontrowersje, który nie pozwala zbudować monolitu w szatni. Kosta Runjaic oddał mu pełnię władzy, a teraz klub jest od niego uzależniony – tłumaczył Podoliński.

– To wielki klub i żądać, żeby ktoś był większy od Legii jest nadużyciem. Nawet przy takim wpływie jaki miał Josue. Nie wydaje mi się, że Legia powinna klękać przed jakimkolwiek piłkarzem – podkreślił.

Legia Warszawa zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy ze stratą siedmiu punktów straty do liderującej Jagiellonii Białystok.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.