Trwa medialna wojna z przymrużeniem oka pomiędzy Spartą Zabrze i Naprzodem Świbie. Dziś kolejne wideo zamieścili w sieci Spartanie.
Coraz bliżej do klasyka śląskiej B-klasy, czyli meczu Naprzodu Świbie ze Spartą Zabrze. Oba kluby w ciekawy sposób podgrzewają atmosferę umieszczając krótkie filmy w mediach społecznościowych. Dotychczas opublikowano po jednym z każdej ze stron.
W piątkowy wieczór Sparta Zabrze zamieściła kolejny materiał wideo. Podopieczni Mateusza Cieślika są przygotowani nawet na dwóch golkiperów jednocześnie w bramce Naprzodu.
Oba zespoły udowadniają, że można się dobrze bawić przed arcyważnym przecież dla układu tabeli spotkaniem. Bardzo dobry przykład dla wielu klubów z Niższych Lig, w których często zapomina się o tym, że futbol ma łączyć. Szczególnie ten na lokalnym poziomie.
- Afimico Pululu: To nie był pierwszy rasistowski atak na mnie w Polsce (WIDEO)
- Raków Częstochowa odniósł się do rasistowskiego skandalu w meczu z Jagiellonią. Jest komunikat
- Wojciech Szczęsny otrzymał ofertę kontraktu, ale… „Życie naszej rodziny nie kręci się już tylko i wyłącznie wokół Wojtusia”
- FC Sydney nie wykupi Patryka Klimali. Koniec przygody w Australii
- Zaskakująca decyzja Afimico Pululu